• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 24 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Dramatyczny wypadek. Pracownik energetyki został porażony prądem

21 lutego 2022, 10:43
fot. gorzowianin.com
W poniedziałkowy poranek doszło do dramatycznego wypadku w Wojcieszycach koło Gorzowa. Pracownik energetyki, który pracował przy usuwaniu awarii, został porażony prądem. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec LPR.

Od piątkowego wieczoru 18 lutego strażacy z Gorzowa i powiatu gorzowskiego oraz pracownicy energetyki mają pełne ręce roboty w związku z usuwaniem skutków orkanu Eunice. Silny wiatr łamał drzewa jak zapałki oraz zrywał linie energetyczne, przez co tysiące ludzi nie miało prądu. Prace przy usuwaniu skutków wichury prowadzone są również w poniedziałek 21 lutego. 

Niestety w poniedziałek o godz. 10.20 doszło do dramatycznego wypadku przy usuwaniu awarii związanej z przywróceniem zasilania energetycznego w miejscowości Wojcieszyce koło Gorzowa. Pracownik firmy Enea został porażony prądem. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

U porażonego prądem mężczyzny doszło do zatrzymania krążenia. Trwa jego reanimacja. Na miejsce został wysłany również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak się okazało, w całym zdarzeniu ranny został również drugi z pracowników energetyki. Został zabrany karetką pogotowia do szpitala w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

Niestety nie udało się uratować życia 54-letniego mężczyzny, który został porażony prądem. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Nie żyje pracownik energetyki porażony prądem".

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/3 Pracownik energetyki porażony prądem

1/3 Pracownik energetyki porażony prądem

2/3 Pracownik energetyki porażony prądem

2/3 Pracownik energetyki porażony prądem

3/3 Pracownik energetyki porażony prądem

3/3 Pracownik energetyki porażony prądem

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości