Wiadomości

Dramatyczny wypadek. Pracownik energetyki został porażony prądem

21 lutego 2022, 10:43
fot. gorzowianin.com
W poniedziałkowy poranek doszło do dramatycznego wypadku w Wojcieszycach koło Gorzowa. Pracownik energetyki, który pracował przy usuwaniu awarii, został porażony prądem. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec LPR.

Od piątkowego wieczoru 18 lutego strażacy z Gorzowa i powiatu gorzowskiego oraz pracownicy energetyki mają pełne ręce roboty w związku z usuwaniem skutków orkanu Eunice. Silny wiatr łamał drzewa jak zapałki oraz zrywał linie energetyczne, przez co tysiące ludzi nie miało prądu. Prace przy usuwaniu skutków wichury prowadzone są również w poniedziałek 21 lutego. 

Niestety w poniedziałek o godz. 10.20 doszło do dramatycznego wypadku przy usuwaniu awarii związanej z przywróceniem zasilania energetycznego w miejscowości Wojcieszyce koło Gorzowa. Pracownik firmy Enea został porażony prądem. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

U porażonego prądem mężczyzny doszło do zatrzymania krążenia. Trwa jego reanimacja. Na miejsce został wysłany również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak się okazało, w całym zdarzeniu ranny został również drugi z pracowników energetyki. Został zabrany karetką pogotowia do szpitala w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

Niestety nie udało się uratować życia 54-letniego mężczyzny, który został porażony prądem. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Nie żyje pracownik energetyki porażony prądem".

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/3 Pracownik energetyki porażony prądem

1/3 Pracownik energetyki porażony prądem

2/3 Pracownik energetyki porażony prądem

2/3 Pracownik energetyki porażony prądem

3/3 Pracownik energetyki porażony prądem

3/3 Pracownik energetyki porażony prądem

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości