Wiadomości

Nie żyje pracownik energetyki porażony prądem

21 lutego 2022, 12:20
fot. gorzowianin.com
W poniedziałkowy poranek doszło do dramatycznego wypadku w Wojcieszycach koło Gorzowa. Pracownik energetyki, który pracował przy usuwaniu awarii, został porażony prądem. Niestety życia 54-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Ranny został również drugi pracownik, który został przetransportowany do szpitala.

W poniedziałek 21 lutego portal gorzowianin.com informował jako pierwszy od dramatycznym wypadku do którego doszło w Wojcieszycach w artykule „Dramatyczny wypadek. Pracownik energetyki został porażony prądem”. Pracownik firmy Enea przy usuwaniu awarii związanej z przywróceniem zasilania energetycznego został porażony prądem. 

U porażonego prądem 54-letniego mężczyzny doszło do zatrzymania krążenia. Ratownicy medyczni przystąpili do reanimacji mężczyzny. Niestety pomimo prowadzonej przez kilkadziesiąt minut resuscytacji krążeniowo-oddechowej, nie udało się uratować życia mężczyzny.

- Pomimo reanimacji nie udało się uratować życia 54-letniego mężczyzny, który został porażony prądem. Mężczyzna zmarł. W całym zdarzeniu został poszkodowany również drugi pracownik energetyki. Został przetransportowany do szpitala w Gorzowie. Na miejscu będzie pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości