• Dziś 10°/5°
  • Jutro /7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Ruszył trzeci McDonald's w Gorzowie. Otwarcie bez tłumów

31 grudnia 2021, 08:45
Tłumów nie było, hucznego otwarcia też nie. O godzinie 8 rano, 31 grudnia na osiedlu Europejskim w Gorzowie została otwarta restauracja McDonald's. Pierwsza w tym miejscu, trzecia w mieście.

Ta amerykańska sieć barów szybkiej obsługi ma swoich wielu zwolenników, ale i też sporo przeciwników. McDonald's w Polsce istnieje już od 29 lat. Pierwszą restaurację otwarto w Warszawie. Wówczas w stolicy padł rekord świata w liczbie wykonanych transakcji. Jednego dnia wykonano ich 13 300.

O godzinie 8 rano, w restauracji przy Myśliborskiej 39a w Gorzowie takich tłumów nie było. W kolejce przed otwarciem stało 5-6 osób. Każdy gość otrzymał prezent na powitanie - kupon rabatowy w ramach „wyjątkowej oferty dla przyjaciół McDonald's”. Ważna trzy miesiące karta upoważnia do jednorazowego zakupu dania po obniżonej cenie - np. McZestaw można było kupić za 13 złotych, a śniadaniowego mufina z Twarożkiem czy rzodkiewką za 4 złote.

Dzięki tej inwestycji, mieszkańcy osiedla Europejskiego zyskali drugi wjazd. Przez kilka lat mogli korzystać jedynie z wąskiego gardła przy rondzie Szczecińskim. McDonald's przy Myśliborskiej w Gorzowie czynny jest codziennie od 6:00 do północy. W tych samych godzinach czynna jest linia drive.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/5 Ruszył trzeci McDonald's w Gorzowie

1/5 Ruszył trzeci McDonald's w Gorzowie

2/5 Ruszył trzeci McDonald's w Gorzowie

2/5 Ruszył trzeci McDonald's w Gorzowie

3/5 Ruszył trzeci McDonald's w Gorzowie

3/5 Ruszył trzeci McDonald's w Gorzowie

4/5 Ruszył trzeci McDonald's w Gorzowie

4/5 Ruszył trzeci McDonald's w Gorzowie

5/5 Ruszył trzeci McDonald's w Gorzowie

5/5 Ruszył trzeci McDonald's w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości