• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

WOŚP w Gorzowie. Ile pieniędzy zebrano?

30 stycznia 2023, 10:50, red
W niedzielę 29 stycznia odbył się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ile pieniędzy zebrano podczas finału WOŚP w Gorzowie? Jak się okazało, mieszkańcy Gorzowa i Kłodawy pokazali, że mocno wspierają WOŚP, bo udało się zebrać ponad 313 tys. zł.

W niedzielę 29 stycznia na ulicach Gorzowa kwestowało prawie wolontariuszy ze sztabu Klub „U Szefa”. Najmłodsza wolontariuszka to 3-miesięczna Malwinka, a najstarsza osoba kwestująca miała 69 lat. Pomimo niesprzyjającej pogody, wolontariuszów w czerwonych koszulkach można było spotkać od godz. 7 rano aż do wieczora na ulicach Gorzowa.

WOŚP w Gorzowie. Ile pieniędzy zebrano?

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie zebrano 313 tys. 896,84 zł – to kwota zebrana przede wszystkim z puszek oraz podczas licytacji na scenie głównej WOŚP w Gorzowie. W skład tej kwoty wchodzą również pieniądze zebrane podczas finały WOŚP w Kłodawie - to 35 tys. 735,60 zł.

Natomiast jeżeli chodzi o licytacje na scenie na Starym Rynku, to największą popularnością cieszyła się licytacja fotelu VIP od prezydenta Jacka Wójcickiego. Fotel wraz z voucherem na wszystkie wydarzenia w hali widowiskowo-sportowej został wylicytowany za 8 tys. zł.

Z kolei jeżeli chodzi o pozostałe gadżety, które zostały wylicytowane za największą kwotę, to przejażdżka motocyklem z Andersem Thomsenem po torze na Jancarzu za 3150 zł, plastron Stali Gorzów z autografami za 500 zł, a gadżet od Andersa Thomsena za 350 zł.

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości