Wiadomości

W Warcie odnaleziono fiata. To auto skradzione babci [zdjęcia]

2 stycznia 2022, 12:05
fot. Marcin Kluwak
W niedzielę w rzece Warcie pomiędzy Santokiem, a Starym Polichnem odnaleziono auto. Jak się okazało, to skradziony w Sylwestra fiat z Nowego Polichna.

W niedzielę 2 stycznia dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o samochodzie znajdującym się w rzece Warcie pomiędzy Santokiem, a Starym Polichnem. Na miejsce zostało wysłanych łącznie 6 zastępów straży pożarnej oraz 3 łodzie. 

- Kobieta zauważyła niedaleko brzegu samochód w rzece, ponad taflę wody wystawał tylko dach. Nie ma żadnych osób w pobliżu. Strażacy przeszukają auto, aby potwierdzić, że nie ma nikogo w środku - mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Jak się okazało, znajdujący się w rzece Warcie samochód to fiat cinquecento. Jak wstępnie ustalono, jest to skradziony kilka dni wcześniej fiat w Starym Polichnie. Auto zostało skradzione babci, o czym informował jej wnuk i prosił o pomoc w odnalezieniu auta, - W nocy 31 grudnia skradziono mojej babci samochód fiat cinquecento kolor biały. Numer rejestracyjny FGW50L9. Sprawca wkradł się do garażu w Nowym Polichnie. Gdyby ktoś coś słyszał bądź widział proszę o informację. Spraw zgłoszona na policję - pisał pan Jacek.

Po wyciągnięciu auta z rzeki, okazało się, że w środku nikogo nie ma, a pojazd to faktycznie skradziony fiat. - Potwierdzamy, że wyciągnięty z rzeki Warty fiat to auto skradzione 31 grudnia w miejscowości Nowe Polichno. Policjanci będą prowadzić śledztwo w tej sprawie i ustalać, kto jest odpowiedzialny za kradzież auta - komentuje Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/7 Samochód w Warcie

1/7 Samochód w Warcie

2/7 Samochód w Warcie

2/7 Samochód w Warcie

3/7 Samochód w Warcie

3/7 Samochód w Warcie

4/7 Samochód w Warcie

4/7 Samochód w Warcie

5/7 Samochód w Warcie

5/7 Samochód w Warcie

6/7 Samochód w Warcie

6/7 Samochód w Warcie

7/7 Samochód w Warcie

7/7 Samochód w Warcie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości