Wiadomości

Czytelnicy: Ten remont to kpina z mieszkańców [zdjęcia]

21 grudnia 2021, 09:29
fot. gorzowianin.com
Mieszkańcy ul. Batalionu Zośka skarżą się remont osiedlowej drogi. Wykonawca 24 listopada sfrezował asfalt i od tamtej pory na placu budowy nic się nie dzieje.

Pod koniec października rozpoczęły się pierwsze prace związane z remontem ul. Batalionu Zośka na os. Górczyn. Inwestycja jest realizowana w ramach budżetu obywatelskiego i kosztuje 260 tys. zł. Wykonawca inwestycji, czyli firma Infrakom z Kościana zajęła się na początek wymianą krawężników oraz przebudową zatok postojowych.

Mieszkańcy mieli nadzieję, że remont 400 metrów osiedlowej drogi szybko się zakończy, tym bardziej, że 24 listopada został sfrezowany stary asfalt i wydawało się, że lada dzień wykonawca ruszy z wylewaniem nowej warstwy ścieralnej. Jednak na sfrezowaniu asfaltu się skończyło.

Dlatego też do redakcji portalu gorzowianin.com zgłaszają się mieszkańcy, którzy są zaniepokojeni remontem ul. Batalionu Zośka. Gorzowianie mieszkający przy tej ulicy wskazują, że wykonawca po zerwaniu asfaltu, nie ruszył z kolejnymi pracami. - Od trzech tygodni nic się tutaj nie dzieje. Zero pracowników, a dziury gorsze niż były. Ludzie nawet słupki odstawili żeby mieć gdzie parkować. Tyle czasu remontować kawałek drogi. Szybciej zrobili ul. Kombatantów niż naszą ulice - mówi czytelnik Kamil. - To jest jakiś dramat i kpina z nas mieszkańców. Parkujemy gdzie się da, musimy sobie jakoś radzić i jeździć slalomem między słupkami i studzienkami. Po wykonawcy nie ma śladu od kilku tygodniu - opowiada czytelniczka Barbara.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w sprawie remontu ul. Batalionu Zośka do Urzędu Miasta Gorzowa. Zapytaliśmy się dlaczego wykonawca przerwał prace i jaki jest tego powód. Właśnie otrzymaliśmy odpowiedź od urzędników. Jednak nie mamy dla nich dobrych wiadomości.

- Inwestycja powinna zostać zakończona w lutym 2022 roku. Wykonawca zapewnia, że jeśli nie nastąpi załamanie pogody, zrealizuje ją w terminie, czyli do lutego 2022 roku – komentuje krótko Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/7 Remontowana ul. Batalionu Zośki

1/7 Remontowana ul. Batalionu Zośki

2/7 Remontowana ul. Batalionu Zośki

2/7 Remontowana ul. Batalionu Zośki

3/7 Remontowana ul. Batalionu Zośki

3/7 Remontowana ul. Batalionu Zośki

4/7 Remontowana ul. Batalionu Zośki

4/7 Remontowana ul. Batalionu Zośki

5/7 Remontowana ul. Batalionu Zośki

5/7 Remontowana ul. Batalionu Zośki

6/7 Remontowana ul. Batalionu Zośki

6/7 Remontowana ul. Batalionu Zośki

7/7 Remontowana ul. Batalionu Zośki

7/7 Remontowana ul. Batalionu Zośki

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości