• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 88 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Skrzyżowanie Kombatantów i Szarych Szeregów zostanie zamknięte. Rusza budowa ronda

22 listopada 2021, 12:34, ak
fot. gorzowianin.com
We wtorek 23 listopada wykonawca remontu drugiego odcinka ul. Kombatantów przystąpi do kolejnych prac. Zostanie zamknięty odcinek od skrzyżowania z ul. Grota-Roweckiego aż do skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów. Zamknięte zostanie również samo skrzyżowanie Kombatantów i Szarych Szeregów.

Pod koniec października rozpoczął się drugi etap przebudowy ul. Kombatantów na odcinku od skrzyżowania z ul. Grota-Roweckiego do skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów. Pracami ponownie zajmuje firma Eurovia Polska. Koszt remontu to ponad 1 mln zł. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule „Na Kombatantów zostanie wybudowane rondo. Trwają prace na drugim odcinku inwestycji”.

We wtorek 23 listopada wykonawca przystąpi do kolejnych prac. We wtorek zostanie wyłączony z ruchu cały odcinek ul. Kombatantów od ul. Grota-Roweckiego i Armii Krajowej aż do skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów. Zamknięte zostanie również samo skrzyżowanie ul. Kombatantów i Szarych Szeregów. 

W tym czasie wykonawca zaplanował prace porządkowe po frezowaniu oraz układanie warstwy wiążącej. Te prace mają potrwać dwa dni – do środy 24 listopada włącznie. W tym czasie kierowcy skierowani zostaną na objazdy. 

Od ul. Bora-Komorowskiego)objazd kierowany będzie przez ul. Obrońców Pokoju, od południa kierowcy będą mogli ominąć zamknięty odcinek przez ul. Armii Krajowej i Kutrzeby, a od zachodu objazd prowadzić będzie przez ul. Hubala. Natomiast natomiast dla jadących ul. Szarych Szeregów od strony ul. Walczaka jedyną trasą objazdową będzie ul. Popławskiego.

 Wykonawca zakłada, że czwartek 25 listopada na remontowany odcinku ul. Kombatantów zostanie przywrócony ruch jednokierunkowy, w kierunku ul. Szarych Szeregów. Natomiast na skrzyżowaniu obowiązywać będzie już ruch okrężny na tymczasowym rondzie. 

Dalsze prace związane z układaniem warstwy ścieralnej i wykonaniem oznakowania poziomego planowane są na początku grudnia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości