• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

W centrum medycznym doszło do napadu. Zamaskowany mężczyzna ukradł pieniądze

13 listopada 2021, 11:45
fot. KMP Gorzów
W piątkowy wieczór w Centrum Medycznym Nowa 5 doszło do napadu. Do placówki wszedł zamaskowany mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń i ukradł gotówkę. Następnie wybiegł z budynku. Policjanci proszą o pomoc osoby, które rozpoznają tego mężczyznę.

Wszystko wydarzyło się w piątkowy wieczór 12 listopada w Centrum Medycznym Nowa 5 w Gorzowie. Około godz. 18.30 do placówki wszedł zamaskowany mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń i z jednego z pomieszczeń ukradł gotówkę. Po zdarzeniu wybiegł z budynku. Na szczęście żadnemu z pracowników nic się nie stało.

Na miejsce zostało wysłanych kilka policyjnych patroli, w tym pies tropiący. - Funkcjonariusze prowadzili oględziny w placówce medycznej, a wszystkie patrole w  mieście poszukiwały osoby, której rysopis został przekazany przez pracowników. Policjanci zabezpieczyli także monitoring, na którym widać jak zamaskowany mężczyzna wchodzi do jednego z pomieszczeń. W środku zabiera pieniądze, a następnie wybiega z budynku – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Funkcjonariusze poszukują mężczyzny ubranego w ciemną odzież, z tyłu bluza lub kurtka ma jasny nadruk, na głowie ciemna czapka, wzrost to około 170-175 centymetrów, krępej budowy ciała. 

- Każdy, kto ma informacje na temat podejrzanego proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112 lub z dyżurnym gorzowskiej komendy - 47 79 12 511. Zwracamy się także do kierowców, którzy mieli videorejestrator i w piątek około godziny 18.30 jechali ulicą Nową. Być może nagrali poszukiwanego mężczyznę – apeluje Jaroszewicz.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości