Wiadomości

W centrum medycznym doszło do napadu. Zamaskowany mężczyzna ukradł pieniądze

13 listopada 2021, 11:45
fot. KMP Gorzów
W piątkowy wieczór w Centrum Medycznym Nowa 5 doszło do napadu. Do placówki wszedł zamaskowany mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń i ukradł gotówkę. Następnie wybiegł z budynku. Policjanci proszą o pomoc osoby, które rozpoznają tego mężczyznę.

Wszystko wydarzyło się w piątkowy wieczór 12 listopada w Centrum Medycznym Nowa 5 w Gorzowie. Około godz. 18.30 do placówki wszedł zamaskowany mężczyzna z przedmiotem przypominającym broń i z jednego z pomieszczeń ukradł gotówkę. Po zdarzeniu wybiegł z budynku. Na szczęście żadnemu z pracowników nic się nie stało.

Na miejsce zostało wysłanych kilka policyjnych patroli, w tym pies tropiący. - Funkcjonariusze prowadzili oględziny w placówce medycznej, a wszystkie patrole w  mieście poszukiwały osoby, której rysopis został przekazany przez pracowników. Policjanci zabezpieczyli także monitoring, na którym widać jak zamaskowany mężczyzna wchodzi do jednego z pomieszczeń. W środku zabiera pieniądze, a następnie wybiega z budynku – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Funkcjonariusze poszukują mężczyzny ubranego w ciemną odzież, z tyłu bluza lub kurtka ma jasny nadruk, na głowie ciemna czapka, wzrost to około 170-175 centymetrów, krępej budowy ciała. 

- Każdy, kto ma informacje na temat podejrzanego proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 112 lub z dyżurnym gorzowskiej komendy - 47 79 12 511. Zwracamy się także do kierowców, którzy mieli videorejestrator i w piątek około godziny 18.30 jechali ulicą Nową. Być może nagrali poszukiwanego mężczyznę – apeluje Jaroszewicz.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości