• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9
Wiadomości

Bus firmy kurierskiej przewrócił się tuż obok przystanku! [film i zdjęcia]

8 listopada 2021, 14:29
W poniedziałkowe popołudnie doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia przy ul. Pomorskiej w Gorzowie. Bus firmy kurierskiej zjechał na chodnik, a następnie przewrócił się na bok tuż obok przystanku autobusowego. Wypadek miał miejsce na pasie prowadzącym w kierunku ronda Solidarności.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

Tuż po godz. 14 w poniedziałek 8 listopada doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku przy ul. Pomorskiej. Kierujący busem firmy kurierskiej jechał w pasem w dół, w kierunku ronda Solidarności. W pewnym momencie kierowca najprawdopodobniej wpadł w poślizg, stracił panowanie nad kierownicą, a następnie zjechał na chodnik, gdzie wjechał na skarpę i przewrócił się na bok, tuż obok przystanku autobusowego. 

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Całe szczęście, że nikogo nie było w tym momencie na przystanku! Inaczej mogłoby dojść do tragedii. Kierowcy busa nic się nie stało. Wyszedł z pojazdu o własnych siłach. Na miejsce przyjechali pracownicy firmy kurierskiej oraz drugi bus, do którego aktualnie są przepakowywane paczki.

Kierowcy jadący w dół ul. Pomorską muszą liczyć się z utrudnieniami. W miejscu, gdzie doszło do zderzenia jest zwężenie – na prawym pasie stoi pojazd pomocy drogowej oraz bus do którego są przepakowywane paczki.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości