Wiadomości

Rusza sezon na ślizganie. Słowianka otwiera lodowisko!

4 listopada 2021, 10:12
fot. archiwum CRS Słowianka
Już w piątek 5 listopad rusza lodowisko na gorzowskiej Słowiance. Wszystko dzięki niskim temperaturom utrzymującym się w ostatnich dniach, które pozwoliły na utworzenie tafli lodu. Start w piątek o godz. 12. Klienci mogą wypożyczyć łyżwy na miejscu lub skorzystać z własnego sprzętu.

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów zimowego szaleństwa na lodzie. W piątek 5 listopada Słowianka rozpoczyna sezon na ślizganie i otwiera lodowisko. Oficjalne rozpoczęcie sezonu 2021/2022 na lodowisku w piątek o godz. 12. 

Na osoby, które odwiedzą lodowisko czekać będzie wiele niespodzianek, ponieważ lodowisko Słowianki obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. - W tym roku świętujemy 20 urodziny lodowiska. Dla naszych mieszkańców przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek. Będzie dużo imprez tematycznych oraz konkursów - opowiada Karina Przybylska, rzecznik prasowy CRS Słowianka.

Lodowisko Słowianki będzie czynne od poniedziałku do czwartku w godz. od 12 do 21, a od piątku do niedzieli oraz w święta od godz. 12 do 22. Klienci mogą wypożyczyć łyżwy na miejscu lub skorzystać z własnego sprzętu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości