• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Rusza sezon na ślizganie. Słowianka otwiera lodowisko!

4 listopada 2021, 10:12
fot. archiwum CRS Słowianka
Już w piątek 5 listopad rusza lodowisko na gorzowskiej Słowiance. Wszystko dzięki niskim temperaturom utrzymującym się w ostatnich dniach, które pozwoliły na utworzenie tafli lodu. Start w piątek o godz. 12. Klienci mogą wypożyczyć łyżwy na miejscu lub skorzystać z własnego sprzętu.

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów zimowego szaleństwa na lodzie. W piątek 5 listopada Słowianka rozpoczyna sezon na ślizganie i otwiera lodowisko. Oficjalne rozpoczęcie sezonu 2021/2022 na lodowisku w piątek o godz. 12. 

Na osoby, które odwiedzą lodowisko czekać będzie wiele niespodzianek, ponieważ lodowisko Słowianki obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. - W tym roku świętujemy 20 urodziny lodowiska. Dla naszych mieszkańców przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek. Będzie dużo imprez tematycznych oraz konkursów - opowiada Karina Przybylska, rzecznik prasowy CRS Słowianka.

Lodowisko Słowianki będzie czynne od poniedziałku do czwartku w godz. od 12 do 21, a od piątku do niedzieli oraz w święta od godz. 12 do 22. Klienci mogą wypożyczyć łyżwy na miejscu lub skorzystać z własnego sprzętu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości