• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Czytelniczka: Hieno cmentarna oddaj kwiaty z grobu moich bliskich!

30 października 2021, 19:52
fot. czytelniczka Magdalena
Okres Wszystkich Świętych to niestety idealny czas dla złodziei, którzy bez żadnych skrupułów okradają nie tylko osoby odwiedzające cmentarz z torebek oraz dokumentów, pieniędzy czy telefonów komórkowych, ale również kradną znicze lub kwiaty prosto z grobów. Przekonała się niestety o tym nasza czytelniczka Magdalena, której ktoś drugi raz z rzędu okradł grób bliskich z kwiatów. Dlatego też pani Magdalena apeluje o oddanie kwiatów lub o wskazanie miejsca, gdzie się znajdują.
Wszystkich Świętych to czas zadumy na cmentarzach nad grobami bliskich, ale również bardzo dobry czas dla złodziei, którzy kradną nie tylko torebki i pieniądze, ale również znicze czy kwiaty. Do redakcji portalu gorzowianin.com zwróciła się załamana czytelniczka Magdalena z prośbą o nagłośnienie kradzieży na cmentarzu. Jak się okazało, ktoś drugi raz z rzędu okradł grób bliskich pani Magdaleny. Skradzione zostały dwie wiązanki, które były robione na specjalne zamówienie.

- W ostatnich dniach zostały skradzione kwiaty z grobu moich bliskich na cmentarzu przy ul. Żwirowej. Drugi rok z rzędu ktoś ukradł nam tylko wiązanki, więc myślę, że jest za to odpowiedzialna ta sama osoba. Kwiaty były robione na specjalne zamówienie, więc drugich takich samych nie ma – opowiada czytelniczka Magdalena.

Kwiaty na grobie bliskich naszej czytelniczki znajdowały się w 4 rzędzie w sektorze 9A, tuż obok biura zarządcy cmentarza. Pani Magdalena podkreśla, że jest przewidywana nagroda za wskazanie miejsca, gdzie kwiaty się znajdują. 

- Hieno cmentarna oddaj kwiaty na grób moich bliskich. Ponadto hieno cmentarna życzę tobie, aby karma wróciła ze zdwojoną siła i aby te twoje złodziejskie łapy uschły. Nie stać cię na kwiaty to nie kradnij z innych grobów! Nie masz sumienia? Czy chcesz się przed rodziną pokazać? Ja nie zbiednieje, ale tobie życzę wszystkiego co najgorsze, bo okradasz cmentarz i groby zmarłych – mówi załamana czytelniczka.

Pani Magdalena ma nadzieję, że uda się odnaleźć miejsce, w którym znajdują się kwiaty. Są to dwie wiązanki z filetowych storczyków, chryzantem oraz białych róż i kalii. A całość została dopełniona szyszkami. Nagroda za wskazanie miejsca wiązanek wynosi 200 zł. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości