Wiadomości

Czytelniczka: Hieno cmentarna oddaj kwiaty z grobu moich bliskich!

30 października 2021, 19:52
fot. czytelniczka Magdalena
Okres Wszystkich Świętych to niestety idealny czas dla złodziei, którzy bez żadnych skrupułów okradają nie tylko osoby odwiedzające cmentarz z torebek oraz dokumentów, pieniędzy czy telefonów komórkowych, ale również kradną znicze lub kwiaty prosto z grobów. Przekonała się niestety o tym nasza czytelniczka Magdalena, której ktoś drugi raz z rzędu okradł grób bliskich z kwiatów. Dlatego też pani Magdalena apeluje o oddanie kwiatów lub o wskazanie miejsca, gdzie się znajdują.

Wszystkich Świętych to czas zadumy na cmentarzach nad grobami bliskich, ale również bardzo dobry czas dla złodziei, którzy kradną nie tylko torebki i pieniądze, ale również znicze czy kwiaty. Do redakcji portalu gorzowianin.com zwróciła się załamana czytelniczka Magdalena z prośbą o nagłośnienie kradzieży na cmentarzu. Jak się okazało, ktoś drugi raz z rzędu okradł grób bliskich pani Magdaleny. Skradzione zostały dwie wiązanki, które były robione na specjalne zamówienie.

- W ostatnich dniach zostały skradzione kwiaty z grobu moich bliskich na cmentarzu przy ul. Żwirowej. Drugi rok z rzędu ktoś ukradł nam tylko wiązanki, więc myślę, że jest za to odpowiedzialna ta sama osoba. Kwiaty były robione na specjalne zamówienie, więc drugich takich samych nie ma – opowiada czytelniczka Magdalena.

Kwiaty na grobie bliskich naszej czytelniczki znajdowały się w 4 rzędzie w sektorze 9A, tuż obok biura zarządcy cmentarza. Pani Magdalena podkreśla, że jest przewidywana nagroda za wskazanie miejsca, gdzie kwiaty się znajdują. 

- Hieno cmentarna oddaj kwiaty na grób moich bliskich. Ponadto hieno cmentarna życzę tobie, aby karma wróciła ze zdwojoną siła i aby te twoje złodziejskie łapy uschły. Nie stać cię na kwiaty to nie kradnij z innych grobów! Nie masz sumienia? Czy chcesz się przed rodziną pokazać? Ja nie zbiednieje, ale tobie życzę wszystkiego co najgorsze, bo okradasz cmentarz i groby zmarłych – mówi załamana czytelniczka.

Pani Magdalena ma nadzieję, że uda się odnaleźć miejsce, w którym znajdują się kwiaty. Są to dwie wiązanki z filetowych storczyków, chryzantem oraz białych róż i kalii. A całość została dopełniona szyszkami. Nagroda za wskazanie miejsca wiązanek wynosi 200 zł. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości