• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 109 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Utrudnienia na Żwirowej

9 września 2021, 10:05
Od poniedziałki 13 września kierowcy jadący ul. Żwirową muszą liczyć się z utrudnieniami. Wszystko przez budowę kanalizacji deszczowej. Na odcinku około 100 metrów od skrzyżowania z ul. Bazaltową do ul. Zagłoby nastąpi zwężenie jezdni do jednego pasa ruchu. Ponadto zostanie zamknięty wjazd w ul. Bazaltową.

Inwestycją  ”Budowy systemu kanalizacji deszczowej w rejonie ul. Żwirowej w Gorzowie” w formuje zaprojektuj i wybuduj zajmuje się firma Wuprinz S.A. z Poznania za kwotę 8 mln 532 tys. zł. W ramach prac zostanie zaprojektowana i wykonana kanalizacja deszczowa w ul. Żwirowej, Bazaltowej, Świerkowej, Owocowej i Kiemliczów wraz z wykonaniem nawierzchni na wskazanych odcinkach.

W poniedziałek 13 września wykonawca inwestycji przystąpi do kolejnego etapu prac, co wiąże się z utrudnieniami ruchu. Na odcinku od skrzyżowania z ul. Bazaltową do ul. Zagłoby nastąpi zawężenie jezdni do jednego pasa ruchu. Ruch będzie odbywał się wahadłowo przy wsparciu sygnalizacji świetlnej lub osób kierujących ruchem.

Zamknięty zostanie wjazd w ul. Bazaltową. Kierowcy będą kierowani objazdem w ul. Kamienną. Wjazd do ul. Zagłoby będzie dostępny.

- Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do znaków i sygnałów drogowych - apeluje Krzysztof Kropiński z wydziału dróg Urzędu Miasta Gorzowa.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości