Wiadomości

Miejskie wraki na sprzedaż

8 września 2021, 10:02
fot. archiwum
Władze Gorzowa wystawiły na sprzedaż forda mondeo, który stał się własnością miasta. Pojazd ma liczne uszkodzenia i nie działający silnik. Licytację zaplanowano na 21 września w Urzędzie Miasta Gorzowa.

Pierwsza licytacja zniszczonych samochodów, które stały się własnością miasta odbyła się w czerwcu 2017 roku. Do tej pory magistrat przeprowadził kilka takich licytacji – jedne cieszyły się powodzeniem, inne nie.

Teraz miasto wystawiło do sprzedaży kolejnego wraka, a dokładnie forda mondeo z 2005 roku na tablicach rejestracyjnych FG. Licytacja odbędzie się we wtorek 21 września o godz. 10 w Urzędzie Miasta Gorzowa przy ul. Sikorskiego. 

Jak informują urzędnicy, ford mondeo ma liczne ślady zarysowań powłoki lakierowanej, uszkodzenia poszycia karoserii oraz uszkodzenia nakładki zderzaka tylnego i przedniego błotnika, a także tylnego lewego i prawego oraz pokrywy bagażnika. Do tego jest zniszczona i zabrudzona tapicerka, opony zużyte w 90%, brak dokumentów pojazdu i kluczyków zapłonu, silnik nie działa. Cena wywoławcza brutto to 2 800 zł. 

W licytacji mogą wziąć udział osoby, które zapłacą wadium w wysokości 280 zł do wtorku 14 września. Pojazd można oglądać na parkingu strzeżonym przy ul. Poznańskiej 98a od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości