• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Jedna osoba zatrzymana podczas pożaru na Borowskiego

1 września 2021, 12:04
fot. Anna Kluwak
We wtorkowy wieczór doszło do pożaru na klatce schodowej w kamienicy przy ul. Borowskiego w Gorzowie. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej. Podczas akcji gaśniczej policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który utrudniał działania strażakom.

We wtorkowy wieczór 31 sierpnia portal gorzowianin.com informował o tym, że doszło do pożaru na klatce schodowej w kamienicy przy ul. Borowskiego. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule „Pożar w kamienicy w Śródmieściu Gorzowa. To kolejne podpalenie?”.

Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży i patrol policji. Jak się okazało, podczas akcji gaśniczej została zatrzymana jedna osoba. - Mężczyzna nie pozwalał na przeprowadzenie akcji gaśniczej. Nie wykonywał naszych poleceń, był agresywny i krzyczał. Musieliśmy poprosić o pomoc policję – przyznaje Bartłomiej Mądry, oficer gorzowskiej straży pożarnej. 

- Policjanci będący na miejscu zatrzymali mężczyznę, który utrudniał akcję gaśniczą prowadzoną przez straż pożarną. Był pod wpływem alkoholu, został zatrzymany do wytrzeźwienia. Jak tylko wytrzeźwieje, zostaną z nim przeprowadzone czynności. Policjanci prowadzą czynności w sprawie pożaru w kamienicy przy ul. Borowskiego oraz w sprawie pożarów do których doszło przy ul. Dąbrowskiego, 30 Stycznia i Chrobrego – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości