Wiadomości

Jedna osoba zatrzymana podczas pożaru na Borowskiego

1 września 2021, 12:04
fot. Anna Kluwak
We wtorkowy wieczór doszło do pożaru na klatce schodowej w kamienicy przy ul. Borowskiego w Gorzowie. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej. Podczas akcji gaśniczej policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który utrudniał działania strażakom.

We wtorkowy wieczór 31 sierpnia portal gorzowianin.com informował o tym, że doszło do pożaru na klatce schodowej w kamienicy przy ul. Borowskiego. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule „Pożar w kamienicy w Śródmieściu Gorzowa. To kolejne podpalenie?”.

Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży i patrol policji. Jak się okazało, podczas akcji gaśniczej została zatrzymana jedna osoba. - Mężczyzna nie pozwalał na przeprowadzenie akcji gaśniczej. Nie wykonywał naszych poleceń, był agresywny i krzyczał. Musieliśmy poprosić o pomoc policję – przyznaje Bartłomiej Mądry, oficer gorzowskiej straży pożarnej. 

- Policjanci będący na miejscu zatrzymali mężczyznę, który utrudniał akcję gaśniczą prowadzoną przez straż pożarną. Był pod wpływem alkoholu, został zatrzymany do wytrzeźwienia. Jak tylko wytrzeźwieje, zostaną z nim przeprowadzone czynności. Policjanci prowadzą czynności w sprawie pożaru w kamienicy przy ul. Borowskiego oraz w sprawie pożarów do których doszło przy ul. Dąbrowskiego, 30 Stycznia i Chrobrego – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości