Wiadomości

Zgon rowerzysty na Kostrzyńskiej

30 sierpnia 2021, 18:38
fot. Marcin Kluwak
W poniedziałkowe popołudnie doszło do dramatycznego zdarzenia na chodniku przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie. Mężczyzna jadący rowerem w pewnym momencie zasłabł, spadł z jednośladu i stracił przytomność. Niestety pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał w poniedziałek 30 sierpnia o godz. 17.25 zgłoszenie dotyczące pomocy pogotowiu ratunkowemu przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej. 

Kiedy strażacy dotarli na miejsce okazało się, że doszło do zatrzymania krążenia u rowerzysty, który jechał chodnikiem. Mężczyzna w pewnym momencie zasłabł, spadł z roweru w krzaki i stracił przytomność. Służby przystąpiły do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety pomimo długiej reanimacji, nie udało się uratować życia rowerzysty. Lekarz stwierdził zgon.

- Mężczyzna nie ma żadnych obrażeń, które wskazywałyby na to, że mógłby zostać potrącony. Również rower jest cały. Do zgonu doszło najprawdopodobniej z przyczyn naturalnych. Na miejscu pracuje prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości