Ekstremalne atrakcje w Lunaparku przy Górczyńskiej [film]

28 sierpnia 2021, 15:20
fot. Marcin Kluwak
Takich atrakcji w Gorzowie dawno nie było. Przy Górczyńskiej, tuż obok Lidla pojawił się lunapark Familia Land z karuzelą Space Jam i Space Loop. Ostrzegamy, karuzele są dość ekstremalne.

Space Loop to kolejka zamknięta w kole. Po starcie najpierw się rozpędza i nie robi całego okręgu, a później już kręcimy się kółko. Sky Flayer to dość wysoka karuzela łańcuchowa. Oczywiście z samej góry nie widać panoramy Gorzowa, ale całego osiedla - jak najbardziej. Atutem tej atrakcji jest właśnie wysokość, a nie szybkość.

Najbardziej ekstremalną atrakcją jest chyba Space Jam. Karuzela kręcąca się na boki, a siedzenia zamontowane na dole kręcą się jeszcze wokół własnej osi. Jak mówią ci, którzy jechali - wrażenia niesamowite. Zresztą, zobaczcie sami - film nagrany w czerwcu 2021 roku na tej samej karuzeli, która była w Łowiczu.

Są też oczywiście atrakcje dla mniej odważnych oraz dla dzieci: parasolki, samoloty, autodrom, euro bangi i kule wodne.

Jeżeli chodzi o ceny, to niestety tanio nie jest, ale właściciel atrakcji przygotował pewną promocję. Bilet wstępu na cztery najdroższe atrakcje możemy kupić taniej o 5 złotych pod warunkiem, że zakupimy co najmniej 2 bilety.

Standardowy cennik wygląda następująco:Space Jam - 20 zł, Space Loop - 20 zł, Sky Flayer 20 zł, Autodrom - 20 zł, Euro Bangi - 15 zł Kule wodne - 15 zł Parasolki, Samoloty Apollo, Speedy Gonzales 12 zł, Tor przeszkód 10 złotych. Dla dzieci: Figurowa, Dinozaury, Konwój i Circus - 10 zł


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości