Wiadomości

Kaufland w Gorzowie będzie czynny we wszystkie niedziele

27 sierpnia 2021, 19:21
fot. gorzowianin.com
Od niedzieli 5 września sklep Kaufland przy ul. Matejki w Gorzowie będzie czynny we wszystkie dni tygodnia. Sieć Kaufland postanowiła pójść w ślady konkurencji i powołując się na przepisy o placówkach pocztowych, otworzyć swoje sklepy w niedziele niehandlowe.

Zakaz handlu w niedzielę coraz bardziej staje się fikcją, ponieważ kolejne sieci postanawiają otworzyć swoje sklepy. Od dłuższego czasu zakupy w Gorzowie możemy zrobić w każdą niedzielę w sklepach Żabka, a także w Intermarche przy ul. Pomorskiej i Fredry. Natomiast od niedawna w niedziele niehandlowe jest czynna także Biedronka przy ul. Olimpijskiej.

Teraz otwarcie swoich sklepów w niedziele niehandlowe zapowiedział również Kaufland. Jednak otwarte będą tylko placówki w miastach, w których konkurencja już prowadzi sprzedaż we wszystkie dni tygodnia.

- Kaufland, jako jeden z ostatnich uczestników rynku, podjął decyzję o otwarciu wybranych sklepów w niedziele niehandlowe. Dotyczy to także naszego sklepu w Gorzowie Wielkopolskim. Mamy nadzieję, że zmiana, dzięki której nasi klienci przez cały tydzień będą mieli dostęp do szerokiej oferty produktów, wpłynie pozytywnie na komfort robienia zakupów - mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

Gorzowski Kaufland przy ul. Matejki od 5 września będzie czynny w każdą niedzielę w godzinach od 8 do 20. Sieć Kaufland otwiera swoje sklepy powołując się na przepisy o placówkach pocztowych.

Ankieta

To dobrze, że kolejne sieci otwierają swoje sklepy w niedziele?

  • Tak62.22%
  • Nie34.65%
  • Nie mam zdania/Nie wiem3.13%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 863

Jak się okazuje, do tego grona dołączy również Lidl Polska, który już zapowiedział, że również otworzy wybrane sklepy w niedziele, ponieważ „zmusiła” ich do tego konkurencja.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości