Wiadomości

Kaufland w Gorzowie będzie czynny we wszystkie niedziele

27 sierpnia 2021, 19:21
fot. gorzowianin.com
Od niedzieli 5 września sklep Kaufland przy ul. Matejki w Gorzowie będzie czynny we wszystkie dni tygodnia. Sieć Kaufland postanowiła pójść w ślady konkurencji i powołując się na przepisy o placówkach pocztowych, otworzyć swoje sklepy w niedziele niehandlowe.

Zakaz handlu w niedzielę coraz bardziej staje się fikcją, ponieważ kolejne sieci postanawiają otworzyć swoje sklepy. Od dłuższego czasu zakupy w Gorzowie możemy zrobić w każdą niedzielę w sklepach Żabka, a także w Intermarche przy ul. Pomorskiej i Fredry. Natomiast od niedawna w niedziele niehandlowe jest czynna także Biedronka przy ul. Olimpijskiej.

Teraz otwarcie swoich sklepów w niedziele niehandlowe zapowiedział również Kaufland. Jednak otwarte będą tylko placówki w miastach, w których konkurencja już prowadzi sprzedaż we wszystkie dni tygodnia.

- Kaufland, jako jeden z ostatnich uczestników rynku, podjął decyzję o otwarciu wybranych sklepów w niedziele niehandlowe. Dotyczy to także naszego sklepu w Gorzowie Wielkopolskim. Mamy nadzieję, że zmiana, dzięki której nasi klienci przez cały tydzień będą mieli dostęp do szerokiej oferty produktów, wpłynie pozytywnie na komfort robienia zakupów - mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

Gorzowski Kaufland przy ul. Matejki od 5 września będzie czynny w każdą niedzielę w godzinach od 8 do 20. Sieć Kaufland otwiera swoje sklepy powołując się na przepisy o placówkach pocztowych.

Ankieta

To dobrze, że kolejne sieci otwierają swoje sklepy w niedziele?

Jak się okazuje, do tego grona dołączy również Lidl Polska, który już zapowiedział, że również otworzy wybrane sklepy w niedziele, ponieważ „zmusiła” ich do tego konkurencja.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości