Pijana kobieta wskoczyła do Warty

21 sierpnia 2021, 10:11
fot. archiwum
W sobotę 21 sierpnia przed godz. 3 w nocy służby zostały postawione na nogi, ponieważ do rzeki Warty wskoczyła kobieta. Jak się okazało, 19-latka chciała przepłynąć rzekę wpław, ponieważ założyła się ze znajomymi. Była pijana, miała w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał w sobotę 21 sierpnia o godz. 2.51 zgłoszenie o kobiecie, która miała wskoczyć do rzeki Warty w okolicach mostu Staromiejskiego. Na miejsce zostało wysłanych 6 zastępów straży pożarnej oraz policja.

Kobieta wskoczyła do rzeki od strony bulwaru, ponieważ założyła się ze znajomymi, że przepłynie rzekę wpław. Została wyciągnięta z wody od strony Nova Park i przekazana policji. 

- 19-letnia kobieta została wyciągnięta z wody przez osoby postronne. Policjanci, którzy byli na miejscu okryli 19-latkę kocem, a następnie przekazali pogotowiu, które zabrało kobietę na badania do szpitala. Sprawdzono również jej stan trzeźwości. Okazało się, że była pijana. Miała w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

19-latka została zatrzymana do wytrzeźwienia. Zostanie ukarana za kąpiel w miejscu niedozwolonym oraz za zakłócanie porządku publicznego.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości