• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12
Wiadomości

Znamy zawodników, którzy uzupełnią stawkę Memoriału im. Edwarda Jancarza

18 lipca 2021, 10:42
fot. archiwum
Pomimo przełożenia drugiej rundy Grand Prix na niedzielę, Stal Gorzów nie odwołała Memoriału im. Edwarda Jancarza. Władze klubu zdecydowały, że czterech zawodników cyklu Grand Prix zastąpią inni żużlowcy. W niedzielny poranek zostali przedstawieni zawodnicy, którzy uzupełnią listę startową memoriału.

W sobotni wieczór portal gorzowianin.com informował o tym, że drugi turniej Grand Prix w Pradze został przerwany przez ulewny deszcz po 11 wyścigu, a po kilkudziesięciominutowej przerwie zawody odwołano. Decyzją jury turniej został przeniesiony na niedzielę 18 lipca na godz. 13. 

Tym samym wielu kibiców dopytywało się, co z Memoriałem im. Edwarda Jancarza, który zaplanowano na niedzielny wieczór 18 lipca, a w którym mieli wystąpić zawodnicy cyklu Grand Prix - Bartosz Zmarzlik, Anders Thomsen, Martin Vaculik i Jason Doyle. Stal Gorzów podjęła decyzję, że Memoriał im. Edwarda Jancarza zostanie rozegrany zgodnie z planem, ale bez czwórki zawodników z Grand Prix.

W niedzielny poranek 18 lipca Stal Gorzów poinformowała kto zastąpi Zmarzlik, Thomsena, Vaculika i Doyla. Jak się okazało, na ostatnią chwilę do memoriału dołączają tacy zawodnicy jak: Adrian Miedziński z Apatora Toruń, Adrian Gała z Abramczyk Polonii Bydgoszcz, Tomasz Gapiński i Grzegorz Walasek z TŻ Ostrovia.

Na godz. 19.20 zaplanowano koncert Michała Wiśniewskiego, o godz. 19.45 rozpocznie się prezentacja zawodników. Natomiast start pierwszego biegu odbędzie się o godz. 20.05. Natomiast po memoriale na kibiców czeka pokaz fajerwerków.

LISTA STARTOWA

- Patryk Dudek

- Wadim Tarasienko

- Andreas Lyager

- Jakub Miśkowiak

- Dominik Kubera

- Kacper Woryna

- Bartosz Smektała

- Grzegorz Zengota

- Szymon Woźniak

- Rohan Tungate

- Wiktor Jasiński

- Rafał Karczmarz

- Adrian Miedziński

- Adrian Gała

- Tomasz Gapiński

- Grzegorz Walasek

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości