• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

W lipcu odbędzie się Memoriał Edwarda Jancarza

27 czerwca 2021, 10:21
fot. Patryk Stachowiak/archiwum
Po dwuletniej przerwie wraca Memoriał Edwarda Jancarza. W końcu imprezę odbędzie się w niedzielę 18 lipca na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. W ciągu najbliższych dni Stal Gorzów będzie przedstawiała zawodników, którzy wezmą udział w memoriale. Jak informuje klub, ruszyła już sprzedaż biletów.

Ostatni Memoriał Edwarda Jancarza, który odbył się w kwietniu 2019 roku wygrał Przemysław Pawlicki, drugi był Bartosz Zmarzlik, a trzeci Kacper Woryna. Niestety przez pandemię koronawirusa w ubiegłym roku nie udało się zorganizować imprezy. Teraz memoriał wraca po dwuletniej przerwie, chociaż nie bez problemów. Data tegorocznej imprezy była już dwukrotnie przekładana. Najpierw XVII Memoriał Edwarda Jancarza miał odbyć się w marcu, później w maju. W końcu mamy ostateczną datę.

XVII Memoriał Edwarda Jancarza odbędzie się w niedzielę 18 lipca na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Początek zawodów o godz. 20.05. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport. Jak informuje Stal Gorzów, ruszyła już internetowa sprzedaż biletów. 

Do czwartku 1 lipca do godz. 12 bilety na memoriał będzie można kupić wyłącznie na stronie bilety.stalgorzow.pl. Natomiast po godz. 12 ruszy również sprzedaż w sklepie klubowym.  Co istotne, bilety nie mają miejsc numerowanych. Można wybrać jedynie – trybunę niską lub wysoką. Ceny biletów na XVII Memoriał Edwarda Jancarza przedstawiają się następująco: bilet normalny 30zł, bilet junior 7-15 lat oraz bilet senior 65+ po 25zł, bilet karnetowicz – 20zł.

W ciągu najbliższych dni Stal Gorzów będzie odsłaniała karty i przedstawiała zawodników, którzy wezmą udział w memoriale. Pierwszym żużlowcem, który znalazł się na oficjalnej liście startowej jest Dominik Kubera, który obecnie jeździ w drużynie Motoru Lublin.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości