Wiadomości

Awizowane składy na mecz z Motorem. Stal bez Nowackiego

20 czerwca 2021, 11:30, źródło: speedwaynews.pl
Szkoleniowcy obu drużyn awizowali identyczne składy jak tydzień temu. Jacek Ziółkowski i Maciej Kuciapa stawiają na sprawdzone w tym roku zestawienie. W zespole Stali nastąpi jedna zmiana. Po "siódemką" nie zobaczymy Kamila Nowackiego. Zastąpi go Kamil Pytlewski.

Zapewne złe wspomnienia z pierwszego meczu w Gorzowie zechce odpędzić Wiktor Lampart. Przyjeżdżał wówczas wyłącznie na końcu stawki i nawet pojawiały się głosy o końcu wielkiej kariery juniora Motoru i pozostaniu przeciętnym. Zagadką tradycyjnie pozostaje Krzysztof Buczkowski. W meczu z Fogo Unią Leszno już było światełko w tunelu w postaci 7 punktów, a w Częstochowie nie wyszło i tylko 2 punkty wylądowały na koncie wychowanka GKM-u Grudziądz.

Stanisław Chomski pominął w awizowanej siódemce Marcusa Birkemose i do składu wskakuje Rafał Karczmarz. Wchodzi na pozycję nr 2, która w ostatnim meczu była przypisana Andersowi Thomsenowi. Spoglądając na statystyki żużlowców to w ekipie z Gorzowa Wielkopolskiego mamy trzech seniorów ze średnią biegową od 2 punktów wzwyż (Zmarzlik, Vaculik, Thomsen). Na tle najbliższych rywali to imponuje, bo lublinianie mają w tej grupie tylko Mikkela Michelsena.

Moje Bermudy Stal Gorzów:

1. Szymon Woźniak

2. Anders Thomsen

3. Martin Vaculik

4. Rafał Karczmarz

5. Bartosz Zmarzlik

6. Wiktor Jasiński

7. Kamil Nowacki

Motor Lublin:

9. Grigorij Łaguta

10. Krzysztof Buczkowski

11. Jarosław Hampel

12. Mark Karion

13. Mikkel Michelsen

14. Wiktor Lampart

15. Mateusz Cierniak

 

źródło: speedwaynews.pl


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości