Policyjny pościg za kierowcą audi. Podczas pościgu radiowóz zderzył się z innym samochodem

25 czerwca 2021, 14:04
fot. Lubuska policja
Gorzowscy policjanci próbowali zatrzymać kierującego samochodem marki audi, jednak mężczyzna nie reagował na sygnały świetlne oraz dźwiękowe i zaczął uciekać. Podczas policyjnego pościgu, jeden z radiowozów zderzył się z osobowym fordem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Natomiast kierowca audi uciekł.

W czwartek 24 czerwca przed godz. 12, gorzowscy policjanci próbowali zatrzymać do kontroli kierującego osobowym audi na terenie Wieprzyc. Jednak kierowca audi nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe i zaczął uciekać ul. Kostrzyńską w stronę S3, następnie zjechał na węźle Gorzów w stronę Baczyny i dalej uciekał drogą wojewódzką nr 130. W pościg za kierowcą audi ruszyło kilka policyjnych patroli. 

Natomiast w rejonie miejscowości Wysoka doszło do zderzenia policyjnego samochodu marki volkswagen transporter z fordem mondeo. - Na zakręcie przed wjazdem do Tarnowa stał czarny ford mondeo i policyjny volkswagen. Ford miał uszkodzony cały bok i wystrzelone poduszki powietrzne – opowiada czytelnik Tomasz.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. - Policjanci prowadzili pościg za kierowcą audi. Do działań zostało zaangażowanych kilka patroli. Podczas dojazdu w miejsce prowadzonego pościgu, doszło do kolizji policyjnego radiowozu z postronnym autem osobowym. Nikomu nic się nie stało – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Natomiast kierującego audi nie ustało się ostatecznie zatrzymać. Jednak jak podkreślają policjanci, mają już swoje ustalenia i zatrzymanie mężczyzny, to kwestia czasu.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości