Wiadomości

Letnia z nowym właścicielem czeka na otwarcie

22 marca 2021, 16:52, Marcin Kluwak
źródło: FB/letniagorzow/
Dobra wiadomość dla stałych i przyszłych bywalców Letniej. Kultowa restauracja wróci na kulinarną mapę Gorzowa tak szybko, jak będzie to możliwe. Właściciele przekonują, że będą gotowi na otwarcie gdy tylko zostaną zniesione obostrzenia. Mamy też dobrą wiadomość – dancingi pozostaną!

Młodzi Letnią kojarzą jedynie z „dziwną” muzyką, którą słychać było w centrum miasta. Lokal znajdujący się w samym sercu Gorzowa jest bowiem ukryty za bujną roślinnością. To dawało wielu bywalcom tego lokalu swojego rodzaju intymność. Nic więc dziwnego, że tuż przy jednym z największych skrzyżowań w mieście, miłośnicy złotych przebojów spędzali wiele ciepłych wieczorów na potańcówkach. Nie jedna para się tam poznała i nie jedna para wróci do Letniej po jej ponownym otwarciu.

To, jak zapowiadają nowi właściciele, nastąpi najszybciej, jak będzie to możliwe. - Planujemy otworzyć lokal, gdy zostaną zniesione obostrzenia. Pani Aniela (poprzednia właścicielka – przyp. red) i mieszkańcy Gorzowa bardzo by tego chcieli, stąd czujemy, że to najlepsze, co możemy zrobić – informują nowi właściciele lokalu.

Pandemia krzyżuje plany wielu restauratorom, ale nowi właściciele Letniej wykorzystują ten czas, aby nieco odświeżyć lokal. Jednak jak zapewniają, duża część elementów będzie podobna do lokalu, który stali bywalcy dobrze znają.

- Część odświeżymy, aby spędzanie tam czasu było jeszcze przyjemniejsze. Menu będzie podobne do tego, z którym żegnaliście się, gdy lokal został zamknięty. Chcielibyśmy wraz z biegiem czasu dopasowywać go w coraz większym stopniu do Waszych oczekiwań. Wydarzenia będą organizowane, a duża część z nich będzie opierała się o Wasze pomysły. Chcielibyśmy, aby Letnia pozostała miejscem spotkań, na który goście mają wpływ, dobrze się w nim czują i mogą przyjść w każdej chwili – informują właściciele Letniej.

Na koniec mamy dobrą informację dla wielbicieli tamtejszych dancingów. Kultowe imprezy wrócą na skrzyżowanie Łokietka z Wybickiego i Chrobrego. Dancingi odbywać się będą bliżej weekendów. Wtedy lokal otwarty będzie nieco dłużej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości