Wiadomości

Gorzów: Tłumy ludzi i kolejki przed sklepami w Nova Park [zdjęcia]

28 listopada 2020, 14:50, red
fot. gorzowianin.com
W sobotę 28 listopada ponownie zostały otwarte wszystkie sklepy w galeriach handlowych po trzytygodniowej przerwie. Sprawdziliśmy, jak w sobotnie popołudnie wygląda sytuacja w największym centrum handlowym Nova Park w Gorzowie. Jak się okazało, mieszkańcy miasta oraz okolicznych powiatów tłumnie ruszyli na zakupy.

Decyzją premiera od soboty 7 listopada do soboty 28 listopada było ograniczone funkcjonowanie galerii handlowych w całym kraju. Dzisiaj, po trzytygodniowej przerwie wszystkie sklepy w centrach handlowych zostały ponownie otwarte, ale z pewnymi obostrzeniami. W sklepach obowiązuje limit osób - maksymalnie 1 os. na 15 m.kw. Powierzchni, ponadto każdy klient ma obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcji dłoni.

Sprawdziliśmy, jak w sobotnie popołudnie 28 listopada wygląda sytuacja w największym centrum handlowym w Gorzowie. Po godz. 14 wybraliśmy się do galerii Nova Park przy ul. Przemysłowej. Z każdą minutą na wielopoziomowym parkingu przybywało samochodów. Jak się okazało, na zakupy postanowili się wybrać nie tylko mieszkańcy Gorzowa, ale również okolicznych powiatów – międzyrzeckiego, strzelecko-drezdeneckiego, sulęcińskiego, słubickiego. Można było zauważyć również tablice rejestracyjne z województwa zachodniopomorskiego, nie tylko z powiatu myśliborskiego, ale także z powiatu gryfińskiego czy choszczeńskiego.

Natomiast wewnątrz galerii był dosłownie tłum ludzi. Ze względu na limity osób, przed niektórymi sklepami tworzyły się spore kolejki. W praktycznie każdym sklepie, ilości klientów pilnował pracownik. Spora część osób, która wybrała się do Nova Park, wychodziła z galerii z torbami pełnymi zakupów.

Wszystko wskazuje na to, że największa liczba klientów pojawi się w galerii handlowej późnym popołudniem. Przed godz. 15 zaczynało już brakować miejsc parkingowych w okolicach samej galerii, ponieważ kierowcy widząc sznur samochodów wjeżdżających na wielopoziomowy parking, po prostu zawracało i szukało innego miejsca w pobliżu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/10 Tłumy w Nova Park

1/10 Tłumy w Nova Park

2/10 Tłumy w Nova Park

2/10 Tłumy w Nova Park

3/10 Tłumy w Nova Park

3/10 Tłumy w Nova Park

4/10 Tłumy w Nova Park

4/10 Tłumy w Nova Park

5/10 Tłumy w Nova Park

5/10 Tłumy w Nova Park

6/10 Tłumy w Nova Park

6/10 Tłumy w Nova Park

7/10 Tłumy w Nova Park

7/10 Tłumy w Nova Park

8/10 Tłumy w Nova Park

8/10 Tłumy w Nova Park

9/10 Tłumy w Nova Park

9/10 Tłumy w Nova Park

10/10 Tłumy w Nova Park

10/10 Tłumy w Nova Park

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości