Wiadomości

Park Słowiański również doczeka się modernizacji

20 listopada 2020, 16:37
fot. czytelniczka
Miasto przygotowało właśnie uchwałę budżetu na 2021 rok. Na liście inwestycji znalazła się również modernizacja parku Słowiańskiego. To dobra wiadomość, ponieważ park Słowiański jest najbardziej zaniedbanym terenem zielonym w Gorzowie.

Przy okazji artykułów na temat modernizacji lub rewitalizacji parku Siemiradzkiego, parku Kopernika czy parku Róż, wielu mieszkańców Gorzowa wskazywało, że prace przydałyby się również w parku Słowiańskim, ponieważ jest to najbardziej zaniedbany teren zielony w mieście. Dlatego też czytelnicy dopytywali się czy władze Gorzowa zamierzają zająć się w ogóle tym parkiem. Tym bardziej, że jest to miejsce chętnie wybierane na spacery przez mieszkańców os. Staszica.

Dla tych wszystkich osób mamy dobrą wiadomość. Władze Gorzowa planują w 2021 roku zająć się modernizacją parku Słowiańskiego. Inwestycja ta znalazła się w planie budżetu na przyszły rok.

W ramach prac, w parku Słowiańskim zostaną zmodernizowane istniejące ścieżki. Inwestycja zakłada również budowę ścieżek o nawierzchni mineralnej, wymianę ławek oraz koszy na śmieci. Na to wszystko miasto chce przeznaczyć 350 tys. zł.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości