Park Słowiański również doczeka się modernizacji

20 listopada 2020, 16:37
fot. czytelniczka
Miasto przygotowało właśnie uchwałę budżetu na 2021 rok. Na liście inwestycji znalazła się również modernizacja parku Słowiańskiego. To dobra wiadomość, ponieważ park Słowiański jest najbardziej zaniedbanym terenem zielonym w Gorzowie.

Przy okazji artykułów na temat modernizacji lub rewitalizacji parku Siemiradzkiego, parku Kopernika czy parku Róż, wielu mieszkańców Gorzowa wskazywało, że prace przydałyby się również w parku Słowiańskim, ponieważ jest to najbardziej zaniedbany teren zielony w mieście. Dlatego też czytelnicy dopytywali się czy władze Gorzowa zamierzają zająć się w ogóle tym parkiem. Tym bardziej, że jest to miejsce chętnie wybierane na spacery przez mieszkańców os. Staszica.

Dla tych wszystkich osób mamy dobrą wiadomość. Władze Gorzowa planują w 2021 roku zająć się modernizacją parku Słowiańskiego. Inwestycja ta znalazła się w planie budżetu na przyszły rok.

W ramach prac, w parku Słowiańskim zostaną zmodernizowane istniejące ścieżki. Inwestycja zakłada również budowę ścieżek o nawierzchni mineralnej, wymianę ławek oraz koszy na śmieci. Na to wszystko miasto chce przeznaczyć 350 tys. zł.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości