Pod koniec marca swoją działalność zakończył hipermarket Tesco, wraz ze stacją paliw. Sam sklep został kupiony przez Leroy Merlin, natomiast los stacji paliw był nieznany. Nie było wiadomo czy zostanie zlikwidowana czy też kupiona przez inną formę. W ostatnich dniach działalności, paliwo było po prostu wyprzedawane za naprawdę niską cenę - w porównaniu do innych stacji paliw różnica na jednym litrze wynosiła nawet 30 groszy.
Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, miejsce stacji paliw Tesco przy ul. Myśliborskiej zajmie Moya. Obecnie trwają właśnie ostatnie prace przy zmianie wyglądu stacji. Według naszych informacji stacja powinna zostać otwarta do końca lipca.
Do tej pory najbliższa stacja tej sieci była w Myśliborzu, Górzycy czy Słubicach. Wiadomo, że gorzowska stacja Moya będzie czynna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Kierowcy będą mogli zatankować benzynę 95, olej napędowy, LPG oraz AdBlue.
![]() |
Don Vasyl
23 kwietnia 2021
kup bilet |
![]() |
HipHop Festiwal: Pro8l3m, Szpaku, Hemp Gru i inni
20 czerwca 2021
kup bilet |
![]() |
Największe przeboje 20- lecia międzywojennego
17 stycznia 2021
kup bilet |
![]() |
Premierowy program pt. Cirque de volaiile
12 czerwca 2021
kup bilet |