Darmowe pływanie na gorzowskiej Słowiance

16 lipca 2020, 14:00, red
fot. Łukasz Kulczyński, Urząd Miasta Gorzowa
Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka przygotowało wakacyjną ofertę dla mieszkańców Gorzowa. Każdy bez względu na wiek, będzie mógł całkowicie bezpłatnie skorzystać z basenów, ale tylko we wtorki i czwartki po dwie godziny. Limit wejść do 200 osób.
- Zdecydowaliśmy z prezydentem Jackiem Wójcickim, że środki z budżetu miasta, które mieliśmy przeznaczone na powszechną naukę pływania, a ta się nie odbyła, ponieważ baseny były zamknięte z powodu pandemii przez 86 dni, przeznaczymy na darmowe pływanie dla gorzowian – poinformowała Joanna Kasprzak-Perka, prezes CRS „Słowianka”.

Program "Miejskie wakacje ze Słowianką" uprawnia każdego mieszkańca Gorzowa, bez względu na wiek na 2-godzinne bezpłatne wejście na kompleks basenów - na basen sportowy oraz z basenu rekreacyjnego (bez saun). Oferta jest ważna od czwartku 16 lipca do czwartku 3 września.

Każdy gorzowianin będzie mógł skorzystać bezpłatnie z basenu we wtorki i czwartki. Osoby, które przejdą przez bramki w godzinach od 16 do 18 będą mogły przebywać na basenie przez 2 godziny za darmo.. Co istotne, obowiązuje limit wejść - jednocześnie na terenie kompleksu basenów może przebywać 200 osób. Jak się okazuje, na basen będzie mogło wejść 120 klientów indywidualnych, a 80 osób w grupach zorganizowanych.

Urzędnicy podkreślają, że ta inicjatywa ma wynagrodzić mieszkańcom czas, kiedy musieli siedzieć w domu i zrezygnować z wielu miejskich ofert wypoczynku i rekreacji.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x