Wiadomości

Spar zamiast Piotra i Pawła w Nova Park

29 kwietnia 2020, 13:08, red
Piotr i Paweł zniknął z gorzowskiego rynku. Od dziś w galerii NoVa Park w Gorzowie działa supermarket SPAR. Firma kupiła wszystkie zadłużone markety w Polsce za symboliczne 1 euro. Sklep w naszym mieście ma 1000 metrów kwadratowych.

Według danych z ubiegłego roku, w Polsce działa ok. 190 sklepów tej marki i większość prowadzona jest na zasadzie franczyzy. W supermarkecie SPAR klienci NoVa Park będą mogli zakupić najwyższej jakości wędliny, mięsa oraz sery, zawsze świeże owoce i warzywa, wypiekane na miejscu, ciepłe i pachnące pieczywo, dania gotowe, ciasta i torty. Sklepy SPAR słyną również z szerokiego asortymentu produktów BIO – naturalnych oraz dopasowanych do diet bezglutenowych, bezlaktozowych, wegańskich i wegetariańskich.

- Cieszymy się, że w NoVa Park otworzył się supermarket sieci SPAR. Mieszkańcy Gorzowa i okolic będą mieli teraz dostęp do szerokiego asortymentu wysokiej jakości produktów spożywczych, które z pewnością spełnią ich oczekiwania i potrzeby” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park. Supermarket po rebrandingu i remodelingu zajmuje powierzchnię ponad 1100 m2. Sklep SPAR znajduje się na poziomie 0, w sąsiedztwie salonu KiK.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości