Wiadomości

Ford wpadł do rzeki. Zginęły 4 osoby

14 marca 2020, 10:47
fot. gorzowianin
Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło w miejscowości Głusko w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Kierujący samochodem osobowym marki ford przebił bariery energochłonne i wpadł do rzeki Drawy. W wyniku wypadku zginęły cztery młode osoby.

Na drodze powiatowej z miejscowości Stare Osieczno do miejscowości Głusko w powiecie strzelecko-drezdeneckim doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęły cztery młode osoby - trzech chłopaków i jedna dziewczyna.

Samochód osobowy marki ford mondeo przerwał bariery energochłonne tuż przed zakrętem i wpadł do rzeki Drawy. Auto zauważyła kobieta, która w sobotę 14 marca o godz. 7 rano przejeżdżała drogą i zauważyła wystające koło z rzeki Drawy.

- Ustalamy kiedy i w jakich okolicznościach doszło do tego tragicznego wypadku. Na ten moment trudno powiedzieć czy było to nad ranem, w nocy czy też późnym wieczorem w piątek. Do wypadku doszło w miejscu gdzie są zakręty, a auto przebiło bariery energochłonne na mostku, dachowało i wpadło do rzeki – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Według nieoficjalnych informacji, jedna z ofiar wypadku obchodziła w piątek 13 marca swoje 20 urodziny i świętowała je razem ze znajomymi z którymi jechała fordem. Pozostali znajomi stracili kontakt z całą czwórką już w piątek o godz. 22. Nikt nie odbierał telefonu i nie odpisywał na wiadomości.

W wypadku zginął 20-letni Sebastian oraz 20-letni Kacper, który świętował swoje urodziny - obaj mieszkali w Wołogoszczy. Razem z nimi jechał również 20-letni Filip z Głuska i 26-letnia Marta z miejscowości Osiek. Dno rzeki sprawdzą jeszcze płetwonurkowie, ponieważ niewykluczone, że w aucie mogła podróżować jeszcze jedna osoba. Ciała całej czwórki zostaną zabezpieczone do sekcji zwłok.

Służby porównują wypadek w Głusku do tego tragicznego zdarzenia do którego doszło w Ciborzu. Tam również zginęły młode osoby, których auto wpadło do rzeki.

Fotoreportaż


1/7 Ford wpadł do rzeki Drawy

1/7 Ford wpadł do rzeki Drawy

2/7 Ford wpadł do rzeki Drawy

2/7 Ford wpadł do rzeki Drawy

3/7 Ford wpadł do rzeki Drawy

3/7 Ford wpadł do rzeki Drawy

4/7 Ford wpadł do rzeki Drawy

4/7 Ford wpadł do rzeki Drawy

5/7 Ford wpadł do rzeki Drawy

5/7 Ford wpadł do rzeki Drawy

6/7 Ford wpadł do rzeki Drawy

6/7 Ford wpadł do rzeki Drawy

7/7 Ford wpadł do rzeki Drawy

7/7 Ford wpadł do rzeki Drawy

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości