Śmiertelny wypadek koło Strzelec. Nie żyje 21-latek

1 stycznia 2020, 17:23, ak
fot. Lubuska policja
W Nowy Rok na drodze krajowej nr 22 pomiędzy miejscowością Przyłęg, a Brzozą koło Strzelec Krajeńskich doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku czołowego zderzenia busa i samochodu marki audi zginął 21-letni kierowca audi. Natomiast dwie osoby zostały ranne. Droga jest obecnie zablokowana.

W środę 1 stycznia około godz. 16.30 na drodze krajowej nr 22 pomiędzy miejscowością Przyłęg, a Brzoza koło Strzelec Krajeńskich doszło do wypadku z udziałem busa marki mercedes i samochodu osobowego marki audi.

Samochodem osobowym marki audi podróżowały dwie młode osoby, jechały w kierunku Strzelec. Natomiast bus poruszał się w stronę Gorzowa. Z niewyjaśnionych przyczyn doszło do czołowego zderzenia busa i audi.

- W wyniku wypadku na miejscu zginął 21-letni kierowca audi. Pasażerka z nim podróżująca została zabrana do szpitala. Ranny również został 73-letni kierujący busem, który również został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala – komentuje Tomasz Bartos, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Droga jest obecnie zablokowany. Kierowcy mogą jechać objazdem od strony Strzelec przez Sławno i Górki Noteckie w kierunku Gorzowa. Natomiast kierowcy poruszający się od strony Gorzowa powinni skręcić w Przyłęgu w prawo w kierunku Górek Noteckich.

Fotoreportaż


1/3 Śmierć na drodze w Nowy Rok

1/3 Śmierć na drodze w Nowy Rok

2/3 Śmierć na drodze w Nowy Rok

2/3 Śmierć na drodze w Nowy Rok

3/3 Śmierć na drodze w Nowy Rok

3/3 Śmierć na drodze w Nowy Rok

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości