Ciężarówka wbiła się w skarpę na S3 [zdjęcia]

5 września 2019, 12:54, ak
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W czwartkowe południe na trasie S3 z Gorzowa do Skwierzyny doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. Kierowca z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu, gdzie zatrzymał się na skarpie.

Do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego doszło w czwartek 5 września po godz. 12.20 na 116 km trasy S3 z Gorzowa w kierunku Skwierzyny na wysokości miejscowości Trzebiszewo. Informację oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol pod numerem telefonu 45 00 66 400.

Kierujący samochodem ciężarowym MAN jadąc pasem z Gorzowa w kierunku Skwierzyny w pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze drogi i wpadł do rowu. Ciężarówka wbiła się w skarpę. To spowodowało, że naczepa uległa zniszczeniu i doszło do wysypania się ładunku – ciężarówka przewoziła worki z granulatem.

Droga w kierunku Skwierzyny jest przejezdna. Utrudnienia występują jedynie na prawym pasie oraz pasie awaryjnym gdzie działają służby - straż pożarna i policja. Kierowcy ciężarówki na szczęście nic się nie stało.

AKTUALIZACJA

godz. 14.15 - Kierowca ciężarówki tłumaczył, że w pewnym momencie samochód zaczęło ściągać na prawą stronę i nie był w stanie opanować pojazdu oraz wyhamować - opowiada Justyna Łętowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Fotoreportaż


1/4 Wypadek ciężarówki na S3

1/4 Wypadek ciężarówki na S3

2/4 Wypadek ciężarówki na S3

2/4 Wypadek ciężarówki na S3

3/4 Wypadek ciężarówki na S3

3/4 Wypadek ciężarówki na S3

4/4 Wypadek ciężarówki na S3

4/4 Wypadek ciężarówki na S3

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości