Wiadomości

Dramatyczny wypadek policjanta na motocyklu [zdjęcia]

31 lipca 2019, 16:12
fot. Lubuska policja
Do poważnego wypadku z udziałem policjanta na motocyklu doszło w środę w Kostrzynie nad Odrą. W prawidłowo jadący policyjny motocykl uderzył kierujący renault. Poszkodowany policjant z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

W środę 31 lipca przed godz. 15 w Kostrzynie nad Odrą doszło do dramatycznie wyglądającego wypadku z udziałem policjanta na motocyklu oraz kierowcy renault scenic. Policjant na motocyklu jechał jako pojazd uprzywilejowany - miał włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR.

- Do wypadku doszło przy ul. Sikorskiego w Kostrzynie nad Odrą. Policjant jechał motocyklem główną drogą w kierunku ronda. Natomiast z podporządkowanej drogi chciał wyjechać i skręcić w lewo kierowca renault scenic. Niestety kierujący renault wymusił pierwszeństwo i uderzył w policyjny motocykl. Policjant podczas zderzenia uderzył o auto, a następnie upadł na jezdnię – opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Funkcjonariusz, który uległ wypadkowi to policjant Paweł z 14-letnim stażem z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, który brał udział w zabezpieczeniu Pol’and’Rock Festival. Mężczyzna doznał otwartego złamania ręki oraz urazu nogi i barku, został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. W centrum Kostrzyna nad Odrą tworzą się ogromne korki.

- Trzeba pamiętać, że podczas Pol’and’Rock Festival jest ogromne natężenie ruchu i trzeba uważać na innych uczestników drogi. To miasto na czas festiwalu nie jest już zwykłym 20-tysięcznym miasteczkiem – podkreśla Maludy.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Renault uderzył w policyjny motocykl

1/5 Renault uderzył w policyjny motocykl

2/5 Renault uderzył w policyjny motocykl

2/5 Renault uderzył w policyjny motocykl

3/5 Renault uderzył w policyjny motocykl

3/5 Renault uderzył w policyjny motocykl

4/5 Renault uderzył w policyjny motocykl

4/5 Renault uderzył w policyjny motocykl

5/5 Renault uderzył w policyjny motocykl

5/5 Renault uderzył w policyjny motocykl

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości