Okradł market budowlany w Gorzowie

10 lipca 2019, 10:03
fot. archiwum
Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Gorzowa, który na początku lipca ukradł elektronarzędzia o wartości 1,5 tys. zł z jednego z marketów budowlanych na terenie miasta. Okazało się, że mężczyzna jest także odpowiedzialny za inne przestępstwa.

Wszystko się działo na początku lipca w jednym z marketów budowlanych na terenie Gorzowa. 33-letni mężczyzna wszedł do marketu, upatrzył sobie drogie elektronarzędzia i kiedy nikogo nie było w pobliżu ukradł sprzęt o wartości 1,5 tys. zł i wybiegł ze sklepu.

- Do działań operacyjnych natychmiast przystąpili kryminalni, którzy w krótkim czasie powiązali fakty i nawiązali współprace z policjantami prowadzącymi podobne sprawy. Szereg czynności pozwolił na ustalenie mężczyzny, który z obawy przed zatrzymaniem nie przebywał w miejscu zamieszkania. 33-latek ukrywał się u jednego z członków rodziny. Mężczyzna był zaskoczony kiedy do drzwi zapukali policjanci – opowiada Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W trakcie prowadzonego postępowania śledczy ustalili, że 33-latek ma na swoim koncie także kilka innych przestępstw m.in. przywłaszczenie mienia. 33-latek usłyszał w sumie 6 zarzutów, Grozi mu do 5 lat więzienia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości