Wiadomości

Awantura w sklepie na Górczynie

20 czerwca 2019, 19:42
fot. czytelnik
W czwartkowe popołudnie w jednym ze sklepów przy ul. Górczyńskiej doszło do awantury. Jeden z mężczyzn chciał zabrać ze sklepu alkohol, ale bez płacenia. Po interwencji ekspedientki mężczyzna zostawił reklamówkę z zakupami i uciekł. Na miejsce została wezwana policja.

Dyżurny gorzowskiej policji w czwartek 20 czerwca po godz. 18 otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym ze sklepów przy ul. Górczyńskiej. Okazało się, że do sklepu weszło dwóch mężczyzn, którzy chcieli kupić alkohol.

- Mężczyźni zapakowali alkohol do reklamówek. Jeden z nich zapłacił za swoje zakupy, natomiast drugi nie zamierzał w ogóle płacić, co zauważyła druga z ekspedientek, która znajdowała się w sklepie. Zagrodziła drogę mężczyźnie i zabrała mu reklamówkę z alkoholem za który nie zapłacił. Wtedy mężczyzna uciekł ze sklepu – opowiada Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Kobieta wzięła reklamówkę i zaczęła wykładać wszystko na ladę. W reklamówce oprócz alkoholu ze sklepu znajdował się również przedmiot przypominający broń gazową. Wówczas na miejsce została wezwana policja. W rejon sklepu przyjechały trzy oznakowane policyjne radiowozy.

- Ekspedientka oddała przedmiot przypominający broń gazową drugiemu z mężczyzn, który od razu opuścił sklep. Przedmiot ten znajdował się w reklamówce, nie był w ogóle użyty przez żadnego z mężczyzn. Policjanci zabezpieczyli monitoring i będą szukać obu mężczyzn, aby wyjaśnić sytuację oraz sprawdzić legalność posiadanego przedmiotu – komentuje Kimet.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości