Wiadomości

Motocykliści na ulicach, utrudnienia w ruchu

12 kwietnia 2019, 14:16
fot. archiwum
W sobotę ulice Gorzowa opanują motocykliści. A wszystko przez imprezę „Moto Start”, czyli motocyklowe rozpoczęcie sezonu. Fani jednośladów przejadą paradą przez całe miasto, więc kierowcy samochodów muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

„Moto Start” to największa impreza motocyklowa w ramach oficjalnego rozpoczęcia sezonu w zachodniej Polsce na którą zjeżdżają do Gorzowa fani jednośladów z całego województwa lubuskiego oraz województwa zachodniopomorskiego czy wielkopolskiego, W sobotę 13 kwietnia odbędzie się 10. jubileuszowa edycja imprezy w zupełnie nowej odsłonie.

Tym razem motocykliści nie wystartują z nadwarciańskich bulwarów czy placu GRH na Zawarciu, ale przeniosą się w zupełnie inną część Gorzowa. Wszystko będzie się działo na parkingu Urzędu Miasta przy ul. Myśliborskiej oraz starostwa powiatowego przy ul. Pankiewicza.

Zbiórka dla motocyklistów, fanów quadów czy trójkołowców rozpocznie się w sobotę o godz. 11 na parkingu. Natomiast start parady zaplanowano na godz. 13. Motocykliści przejadą ul. Słowiańską, Roosevelta, Al. ks. Andrzejewskiego, Piłsudskiego, Górczyńską, Walczaka, Jagiełły, Wybickiego, Estkowskiego, Al. Konstytucji 3 Maja, Myśliborską i Pankiewicza. Po paradzie odbędą się konkursy z nagrodami oraz koncerty.

- Na czas przejazdu na wymienionych ulicach nastąpi czasowe wstrzymanie ruchu kołowego. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscach regulacji ruchu drogowego oraz zwracanie uwagi na komunikaty policji – apeluje Krzysztof Kropiński z wydziału dróg Urzędu Miasta Gorzowa.

„Moto Start” będzie tradycyjnie imprezą charytatywną podczas której zostanie po raz kolejny wsparty podopieczny fundacji „Mam Marzenie”. Tym razem pieniądze będą zbierane na spełnienie 10-letniej Julki, która ma raka mózgu i bardzo marzy o przyjacielu, jakim ma być piesek rasy szpic miniaturowy.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości