Wiadomości

"Przyjazna zima" dla potrzebujących

5 grudnia 2018, 09:38, red
fot. archiwum
Komenda Miejska Policji w Gorzowie zaprasza mieszkańców do włączenia się w akcję „Przyjazna zima”, która ma na celu pomoc najuboższym, osobom samotnym bezdomnym. Potrzebne są środki higieny osobistej czy odzież zimowa. Rzeczy można przynosić do budynku komendy przy ul. Wyszyńskiego.

„Przyjazna zima”, to akcja którą organizują policjanci z Gorzowa. W tym roku, to już druga edycja tej akcji, która ma na celu pomoc w zbiórce rzeczy i artykułów dla osób potrzebujących wsparcia. Funkcjonariusze zachęcają również mieszkańców Gorzowa do pomocy i przekazania niezbędnych rzeczy.

Jeżeli ktoś chce włączyć się do akcji, to może przynieść następujące rzeczy do Komendy Miejskiej Policji przy ul. Wyszyńskiego następujące rzeczy: mydło w płynie, szczoteczki do zębów oraz pasty do zębów, maszynki do golenia, kremy do golenia, kremy do rąk, grzebienie, pościel, ręczniki, rękawiczki, szaliki, kurtki, swetry, kalesony, obuwie zimowe w dobrym stanie damskie i męski, koce, śpiwory, nowe skarpety i bieliznę osobistą.

Zbiórka potrwa do poniedziałku 10 grudnia. Rzeczy można przynosić od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 15 do wydziału prewencji w budynku Komendy Miejskiej Policji przy ul. Wyszyńskiego 122. Zebrane rzeczy przekazane będą do magazynu pomocy rzeczowej Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości