Wiadomości

Spichrzowa znów dwukierunkowa

6 czerwca 2018, 19:52, ak
fot. archiwum
W czwartek zmianie ulegnie organizacja ruchu przy ul. Spichrzowej na odcinku od ul. Chrobrego do ul. Herberta. Wykonawca modernizacji estakady przywróci ruch dwukierunkowy, co oznacza że kierowcy będą mogli w końcu skręcić w prawo z mostu Staromiejskiego.

Przez ostatnie kilka miesięcy odcinek ul. Spichrzowej od ul. Hejmanowskiej do ul. Chrobrego funkcjonował jako droga jednokierunkowa. Natomiast w czwartek 7 czerwca wykonawca modernizacji estakady kolejowej zmieni organizację ruchu.

Od godz. 10 zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy na odcinku od od skrzyżowania z ul. Chrobrego i mostu Staromiejskiego do ul. Herberta. W związku z tym zmianie ulegnie organizacja ruchu na skrzyżowaniu most Staromiejski – Spichrzowa – Chrobrego:

- kierowcy będą mogli skręcić w prawo z mostu w ul. Spichrzową,

- będzie możliwość przejazdu na wprost ul. Spichrzową w obu kierunkach,

- kierowcy będą mogli wyjechać z ul. Pionierów w ul. Spichrzową w lewo i w prawo.

Na odcinku ul. Spichrzowej między ulicami Herberta i Hejmanowskiej wykonawca wprowadził zwężenie jezdni na długości około 50 m i ruch będzie odbywał się wahadłowo – będzie sterowany za pomocą sygnalizacji świetlnej.

- Prace przy estakadzie wzdłuż ul. Spichrzowej nadal będą wymagać okresowego zajmowania jezdni na czas dostaw materiałów, betonowania. W takich przypadkach wykonawca zobowiązany będzie prowadzić ręczną regulację ruchem – mówi Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości