Wiadomości

8 lat więzienia dla ginekologa?

24 kwietnia 2018, 22:34, red
fot. archiwum
Obrońcy domagają się uniewinnienia, a prokurator chce 8 lat więzienia. W najbliższy poniedziałek w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich zapadnie wyrok w głośnej sprawie ginekologa, który miał zgwałcić 22-letnią pacjentkę.

Cała sprawa miał miejsce prawie 4 lata temu w jednym z gabinetów ginekologicznych w Strzelcach Krajeńskich. 22-letnia pacjentka zeznała, że podczas zabiegu, będąc pod wpływem silnych środków, w przebłyskach świadomości czuła, że jest seksualnie wykorzystywana przez swojego lekarza. Tuż po zabiegu, o swoich odczuciach opowiedziała koleżankom, które czekały przed gabinetem. Te potwierdziły, że słyszały dobiegające z gabinetu odgłosy przypominające stukot mebla uderzającego o ścianę.

Kobiety całą sprawę postanowiły zgłosić na policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zabezpieczyli znalezioną w koszu na śmieci zużytą prezerwatywę. Badania DNA wykazały, że w środku znajduje się materiał biologiczny lekarza, a na zewnątrz – 22-letniej pacjentki.

Sprawa toczyła się przed Sądem Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich. Proces był utajniony. Oskarżony Piotr P. jest mieszkańcem Gorzowa, swoje pacjentki przyjmował zarówno w Gorzowie, jak i w Strzelcach Krajeńskich.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości