Ferie w mieście

8 lutego 2018, 17:11, inf. prasowa UM
Najmłodsi mieszkańcy Gorzowa odliczają już godziny do ferii zimowych. Miejskie instytucje kulturalne i sportowe przygotowały ofertę dla dzieci i młodzieży spędzających ten czas w naszym mieście.

Centrum Sportowo-Rekreacyjne „Słowianka” zaprasza dzieci od 7 roku życia na półkolonie. Uczestnicy będą bawić się na lodowisku i basenach, nie zabraknie innych atrakcji, jak gra w kręgle. Zorganizowane grupy (powyżej 15 osób) będą mogły skorzystać z atrakcyjnych biletów, zarówno na baseny, jak i lodowisko.

Filharmonia Gorzowska zaprasza młodzież w wieku 13-16 lat do udziału w kolejnej edycji projektu „Zaplatani w dźwięki”. Hasłem są instrumenty świata, a będzie ich ponad 100.

Muzeum Lubuskie organizuje półkolonie, które będą odbywać się w turnusach tygodniowych. Zajęcia, przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat, potrwają od poniedziałku do piątku w muzeum i w Spichlerzu.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w swojej hali na ulicy Słowiańskiej organizuje turnieje piłki nożnej, siatkowej i koszykowej. Na uczestników czekają upominki i słodycze. Pracownicy Pola Golfowego Zawarcie przygotowali dla dzieci szkolnych ciekawe zajęcia z nauki gry w golfa.

Miejskie Centrum Kultury zaprasza m.in. na warsztaty kuglarskie z grupą Burning Hearts (dla uczestników w wieku 10-18 lat), na zajęcia edukacyjno-rekreacyjne „Zima Żywiołów VII” (MCK Zawarcie), rekreacyjno-integracyjne „Zima w mieście” (MCK „Jedynka”) oraz integracyjno-rekreacyjne „Słoneczna zima” (MCK „Zodiak”).

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna podczas ferii zaprasza do swoich filii. Na przykład w filii nr 1 będzie wybierana najpiękniejsza baśń oraz odbędą się zajęcia dotyczące węgierskiej historii i kultury.

W Klubie Młodego Wynalazcy Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego odbędą się „Naukowe Półkolonie Zima 2018”. Organizator zapewnia bogaty program m.in. w laboratoriach w Stanowicach. 


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości