Będzie czadowo na Dniach Gorzowa

29 maja 2017, 10:59, aw
Kolejnym wykonawcą grającym disco polo, który pojawi się na święcie miasta będzie Czadoman. Twórca hitu „Ruda tańczy jak szalona”. To już druga gwiazda muzyki disco, która wystąpi na gorzowskiej scenie.

Tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się w dniach 30 czerwca, 1 i 2 lipca. Powodem do trzydniowego świętowania będzie 760-lecie nadania praw miejskich, które przypada na 2 lipca.

Poznaliśmy już kilku wykonawców którzy wystąpią na głównej scenie na gorzowskich błoniach. Będą to: zespół Bajm z Beatą Kozidrak, Maryla Rodowicz, Natalia Nykiel, zespół Eastwest Rockers, O.S.T.R., Miuosh oraz zespół Łobuzy.

Do grona wykonawców dołącza kolejny muzyk disco polo. A będzie to Czadoman, czyli Paweł Dudek pochodzący w Opalewa w województwie lubuskim. Swoją karierę rozpoczął zaledwie w 2013 roku – od tego czas wydał jedną płytę i kilka singli „Bo to jest miłość”, „Kochane Panie” czy też nagrany na gorzowskim bulwarze teledysk do piosenki „Moja bejbe”. Natomiast jego największy hit „Ruda tańczy jak szalona” ma ponad 80 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości