W czwartkowy poranek 22 maja na parkingu przy ul. Szarych Szeregów obok sklepu Netto pojawiły się policyjne radiowozy. Funkcjonariusze ogrodzili jeden z samochodów parawanem. Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników.
- Na Szarych Szeregów przy Netto policja ogrodziła parawanem auto. Wiadomo co się stało? - napisała czytelniczka Małgorzata. - Ktoś zmarł w samochodzie na parkingu pomiędzy Netto, a Szkołą Podstawową nr 20. Prawdopodobnie auto stało tam całą noc - pisze czytelniczka Ewelina. - Wiecie co się stało pod Netto na Szarych Szeregów? - zapytał się z kolei czytelnik Krzysztof.
Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. – Mężczyzna zmarł w samochodzie osobowym. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wykluczono udział osób trzecich i odstąpiono od dalszych czynności. Do zgonu doszło z przyczyn naturalnych – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
|
Tomasz Karolak Stand Up - 50 i co
20 grudnia 2025
kup bilet |
|
Największe przeboje Pink Floyd na żywo - Koncert Another Pink Floyd i Marek Raduli!
20 grudnia 2025
kup bilet |
|
TRASA JUBILEUSZOWA (5-LECIE)
24 maja 2026
kup bilet |
|
Diamentowy koncert 60-lecia!
12 kwietnia 2026
kup bilet |