• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Bilety na koncert Piaska w Arenie Gorzów pilnie poszukiwane. „Janusze biznesu w akcji”

7 marca 2024, 14:08, Anna Kluwak
fot. Łukasz Kulczyński / Arena Gorzów
Darmowe bilety na wydarzenie "Lubuskie wita wiosnę" w Arenie Gorzów podczas którego wystąpi Andrzej Piaseczny cieszyły się ogromną popularnością i rozeszły się błyskawicznie. Niestety nie wszystkim chętnym udało się je zdobyć. W ostatnich dniach w mediach społecznościowych zaczął kwitnąć handel wejściówkami. Jedne osoby poszukują biletów, inne oferują ich sprzedaż, nie zawsze za pieniądze.

W czwartek 7 marca w hali Arena Gorzów odbędzie się wydarzenie pod hasłem „Lubuskie Wita Wiosnę”. Będą warsztaty promujące zdrowie, pokazy kulinarne, występy zespołów tanecznych i śpiewaczych. Jednym z punktów programu będzie również pokaz mody przygotowany przez utalentowaną projektantkę Natalię Ślizowską. Natomiast gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Piaseczny z zespołem.

Zainteresowanie darmowymi biletami było ogromne, przez co pula 5 tys. wejściówek rozeszła się błyskawicznie. Niestety nie wszystkim chętnym udało się je zdobyć. Dlatego też w ostatnich dniach w mediach społecznościowych zaczął kwitnąć handel bezpłatnymi wejściówkami.

Kwitnie handel darmowymi biletami na koncert Piaska w Arenie Gorzów

- Znowu się zaczyna. Dzisiaj koncert Piaska i gorzowskich Januszy biznesu nie brakuje. Bilety były za darmo, ale korzyści chcą mieć. Im bliżej koncertu, tym więcej będzie takich sytuacji. Uważam, że wejściówki powinny być imienne, aby nie można było nimi handlować. Niestety przez takich ludzi będą puste miejsca, a nie musiało by tak być - opisuje czytelniczka, która chce pozostać anonimowa.

Nasza czytelniczka chciała dostać trzy wejściówki na koncert Piaska. Kiedy odezwała się w wiadomości prywatnej do osoby, która ogłaszała się, że ma bilety na wieczorny koncert, okazało się, że nie ma nic za darmo. Ta osoba chciała duże opakowanie pralin Raffaello za każdy bilet.

Jednak w mediach społecznościowych pojawiały się również oferty sprzedaży biletów, które de facto były darmowe. - Przygarnę bilet na Arenę dzisiaj – pisze Adam. - Moi drodzy czy ma ktoś do oddania jeden bilet na Arenę na koncert Piaska? - pyta się mieszkaniec. - Czy ma ktoś do oddania dwa bilety na Piaska? - to wpis kolejnej osoby. - Czy ma ktoś do oddania 3 bilety na koncert Piaska? - pyta się kolejny mieszkaniec. Na odpowiedź nie trzeba długo czekać. - Jak do odsprzedania, to może będą – komentuje inny.

Natomiast inne osoby same deklarowały, że zapłacą za wejściówkę. - Czy miałby ktoś do odsprzedania dwa bilety na Piaska 7 marca Arena Gorzów?- pyta się anonimowo mieszkaniec. - Mam 2 bilety, zapraszam – odpowiada Łukasz.

To nie pierwsza tego typu sytuacja. Tak samo było w przypadku darmowych biletów na otwarcie Areny Gorzów w grudniu 2023 roku. Na scenie wystąpił C-Bool i Martyna Cyrko, był również pokaz świetlny i występ cyrku. Wówczas oferowano sprzedaż darmowych wejściówek nawet po 100-150 zł za sztukę.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości