• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Filharmonia Gorzowska sprzedaje używane fotele. Ktoś kupił... 4 sztuki

29 lutego 2024, 10:33, Anna Kluwak
fot. Paulina Woźny
Po 12 latach funkcjonowania Filharmonia Gorzowska zdecydowała się na wymianę foteli na widowni. Na sprzedaż zostało wystawionych 550 starych foteli po 200 zł za sztukę. Jak się okazało, ktoś kupił do tej pory 4 sztuki. Dlatego filharmonia planuje wznowieni oferty sprzedaży.

W styczniu 2024 roku odbyła się wielka wymiana foteli na widowni Filharmonii Gorzowskiej. Do wymiany poszło 550 sztuk starych, wyeksploatowanych siedzisk. Ich miejsce zajęły nowe, wygodne fotele.

Natomiast w połowie lutego filharmonia wystawiła stare fotele na sprzedaż. W ofercie mogliśmy przeczytać, że "przedmiot sprzedaży posiada delikatne otarcia oraz niewielkie ubytki okleiny na podłokietniku, wynikające z bieżącego użytkowania".

Na sprzedaż zostało wystawionych 550 foteli po 200 zł za sztukę. Filharmonia dopuszczała sprzedaż foteli w ilości mniejszej, niż 550 sztuk. Oferty można było składać do 23 lutego.

Filharmonia Gorzowska sprzedaje używane fotele. Zainteresowanie kupnem foteli niewielkie

Jak się okazało, zainteresowanie kupnem starych i skrzypiących foteli było niewielkie. Udało się sprzedać zaledwie kilka sztuk. - W wyznaczonym terminie do Filharmonii Gorzowskiej wpłynęła jedna oferta zakupu 4 sztuk foteli po cenie 201 zł za sztukę. Dlatego też planujemy wznowienie oferty sprzedaży pozostałych foteli – komentuje Edyta Molska, kierownik marketingu w Filharmonii Gorzowskiej.

Tym samym filharmonia ze sprzedaży 4 foteli zarobiła 804 zł.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości