• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kup sobie fotel z Filharmonii Gorzowskiej. 200 złotych za sztukę

14 lutego 2024, 11:22, Marcin Kluwak
Filharmonia Gorzowska, która nie tak dawno wymieniła fotele na nowe za kwotę ponad 1,1 miliona złotych, teraz pozbywa się tych starych i niewygodnych. Właścicielem foteli można stać się już za 200 złotych. Problem w tym, że trzeba kupić cały rząd.

Po 12 latach Filharmonia zdecydowała, że wymieni fotele. 550 sztuk kosztowało ponad 1,1 miliona złotych: Trwa wymiana foteli na widowni Filharmonii Gorzowskiej. Za ponad 1,1 mln zł. Stare fotele były już wyeksploatowane. - Siedziska były po prostu niewygodne, a w dodatku skrzypią. - W siedziskach znajdowała się gąbka, która przez ten czas się wyrobiła, przez co ma się teraz uczucie, że siedzi się na gołej desce. Wyrobione mechanizmy powodują, że fotele skrzypią i trzeszczą, co przeszkadza w słuchaniu muzyki, zwłaszcza podczas koncertów symfonicznych – tłumaczyła w październiku 2023 roku Joanna Pisarewicz, dyrektor Filharmonii Gorzowskiej.

Teraz te zniszczone i skrzypiące fotele idą pod młotek. Dziś Filharmonia ogłasza, że "Przedmiot sprzedaży posiada delikatne otarcia oraz niewielkie ubytki okleiny na podłokietniku, wynikające z bieżącego użytkowania"

Na sprzedaż wystawione jest 550 sztuk foteli, ale jak czytamy w ofercie, "sprzedający dopuszcza sprzedaż mniejszej ilości foteli, niż 550 sztuk". 

Kup sobie fotel z Filharmonii. Gorzowskiej. 200 złotych sztuka

Fotele audytoryjne połączone są w rzędy: po 4, 14, 16 i 20 sztuk. Każdy fotel w rzędzie kosztuje 200 złotych netto (to cena wywoławcza), więc teoretycznie już za 800 złotych netto możemy stać się właścicielami jednego rzędu foteli z filharmonii i postawić na przykład przed telewizorem :) Problem w tym, że o sprzedaży foteli decyduje komisja, której priorytetem będzie sprzedaż jednorazowo jak największej ilości foteli. Plan stworzenia mini-filharmonii w swoim salonie może więc się nie udać.

Oferty w postępowaniu można składać do 23 lutego. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości