• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierujący citroenem potrącił 14-latkę wysiadającą z tramwaju

4 stycznia 2024, 18:11, Anna Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
Do wypadku doszło na nowym przystanku przy ul. Warszawskiej w Gorzowie. Kierujący citroenem nie zatrzymał się przed przystankiem i potrącił wysiadającą z tramwaju 14-letnią dziewczynę. Nastolatka trafiła pod opiekę pogotowia.

W czwartek 4 stycznia przed godz. 18 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o potrąceniu na nowym przystanku tramwajowym przy ul. Warszawskiej na wysokości Liceum Plastycznego. Na miejsce został wysłany policyjny patrol, karetka pogotowia oraz nadzór ruchu MZK.

Tramwaj linii nr 1 jechał w kierunku Fieldorfa-Nila. Motorniczy zatrzymał tramwaj na przystanku przy ul. Warszawskiej i wypuścił pasażerów. Niestety kierujący citroenem nie zatrzymał auta przed tramwajem stojącym na przystanku i potrącił wysiadającą z pojazdu 14-latką.

Potrącona nastolatka trafiła pod opiekę pogotowia. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń. Ruch tramwajów w kierunku Fieldorfa-Nila jest tymczasowo wstrzymany.

Na portalu gorzowianin.com informowaliśmy o tym, że na nowym przystanku tramwajowym dochodzi o niebezpiecznych sytuacji. Wszystko przez to, że wielu kierowców ignoruje znaki i nie zatrzymuje się przed tramwajem stojącym na przystanku, przez co stwarza zagrożenie w ruchu drogowym.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/3 Wypadek na nowym przystanku przy Warszawskiej. Potrącona 14-latka

1/3 Wypadek na nowym przystanku przy Warszawskiej. Potrącona 14-latka

2/3 Wypadek na nowym przystanku przy Warszawskiej. Potrącona 14-latka

2/3 Wypadek na nowym przystanku przy Warszawskiej. Potrącona 14-latka

3/3 Wypadek na nowym przystanku przy Warszawskiej. Potrącona 14-latka

3/3 Wypadek na nowym przystanku przy Warszawskiej. Potrącona 14-latka

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości