• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Wypadek na S3 koło Gorzowa. Kolejny w tym samym miejscu

14 grudnia 2023, 22:10, Anna Kluwak
fot. OSP Skwierzyna
Na drodze ekspresowej S3 pomiędzy Gorzowem a Skwierzyną doszło do kolejnego wypadku. Na wysokości Trzebiszewa na pasie w kierunku Skwierzyny zderzyły się dwie osobówki volkswagen i peugeot. Wcześniej w tym samym miejscu, ale po przeciwległej stronie doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów ciężarowych.

W czwartek 14 grudnia o godz. 16.35 na 104 km drogi ekspresowej S3 na wysokości Trzebiszewa doszło do wypadku z udziałem dwóch ciężarówek. Na pasie w kierunku Gorzowa w kierującego pojazdem ciężarowym MAN przewożącym węgiel wjechała inna ciężarówka, wskutek czego na jezdnię wysypał się węgiel. Służby zakończyły działania o godz. 20.35, a droga została całkowicie odblokowana.

Strażacy nie zdążyli wrócić do remizy, a o godz. 21.45 wpłynęło kolejne zgłoszenie o wypadku na drodze ekspresowej pomiędzy Gorzowem, a Skwierzyną. Do zdarzenia doszło również na 104 km trasy S3, ale po przeciwległej stronie, na pasie w kierunku Skwierzyny. Na miejsce zostało wysłanych łącznie sześć zastępów straży pożarnej - z OSP Skwierzyna, OSP Deszczno, OSP Trzebiszewo, a także JRG Gorzów i JRG Międzyrzecz oraz policja i pogotowie.

Doszło tam do zderzenia dwóch aut osobowych - volkswagena i peugeota, które następnie uderzyły w barierki. - Doszło tam do najechania jednego samochodu osobowego na tył pojazdu, który jechał przed nim - relacjonują strażacy z OSP Skwierzyna.

Dwie osoby zostały poszkodowane. Droga w stronę Skwierzyny jest całkowicie zablokowana.

AKTUALIZACJA

piątek 15 grudnia godz. 1.40 - droga w kierunku Skwierzyny została odblokowana. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości