• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 30 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Gorzowianin organizuje zbiórkę: "Razem możemy zrobić coś dobrego"

5 grudnia 2023, 11:43, Marcin Kluwak
Zróbmy mikołajki też zwierzakom ze schroniska. One co prawda nie obchodzą świąt, ale sezon zimowy jest dla nich najtrudniejszy. Podzielmy się dobrem, ale też karmą, poduszkami, czy kocami. Kto nie ma czasu, może wpłacić parę złotych na zrzutkę. Gwarantujemy, że dzięki temu, psy w schronisku będą szczęśliwsze.

Jak mówi sam o sobie, charytatywnie działał zawsze anonimowo. Jednak po ostatniej wizycie w schronisku przy Fabrycznej, postanowił, że razem możemy zrobić coś dobrego. Portal gorzowianin.com przyłącza się do apelu mieszkańca Gorzowa i prosi o pomoc dla milusińskich ze schroniska. Przyda się każdy worek karmy, który napełni brzuszki piesków i koc lub pościel, które ochronią przed morzem lub śniegiem

- Przyda się każdy worek karmy, który napełni brzuszki piesków. Każda puszka, która sprawi, że kotek zacznie mruczeć. Każdy koc, pościel czy ręcznik, który pozwoli na ochronę przed mrozem i śniegiem - pisze na swoim profilu na FB Sebastian Marcin But

Sam jest właścicielem dwóch uśmiechniętych mordek i nie wyobraża sobie życia bez nich. - Tym bardziej smuci mnie fakt, że tak wiele niewinnych zwierząt może nigdy nie doczeka ciepła domu. Zwłaszcza teraz kiedy jest zimno, potrzebna jest pomoc dla podopiecznych gorzowskiego schroniska - dodaje.

Dlatego, aby każdy mógł stać się Mikołajem dla podopiecznych gorzowskiego schroniska, utworzył zrzutkę. - Dziękuję Wam za każde serce otwarte na pomoc! Jeżeli ktoś chciałby przekazać karmę, koce lub ręczniki to ofiaruję siebie i auto - chętnie przyjadę i przekażę wszystko schronisku - informuje pan Sebastian.

- Jeżeli pojawią się wątpliwości jaka karma jest odpowiednia - napisz do mnie lub zadzwoń, jestem po rozmowie z opiekunami schroniska i chętnie pomogę - dodaje organizator zbiórki.

Poniżej znajduje się bezpośredni link do zrzutki. Portal gorzowianin.com słowem, ale też finansowo przyłączył się do akcji.  

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości