• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 21 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Porzucili w rowie płonącego mercedesa i uciekli

23 sierpnia 2023, 16:48, Marcin Kluwak
fot. Barlinek24.pl/czytelnik
Na drodze z Kłodawy do Łubianki doszło do pożaru mercedesa, który wjechał do rowu. Jak relacjonują świadkowie, kierowca oraz pasażer porzucili płonące auto i zaczęli uciekać pieszo. Mercedes spłonął doszczętnie.

W środę 23 sierpnia o godz. 15.38 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu na drodze wojewódzkiej nr 151 pomiędzy Kłodawą, a Łubianką. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej oraz policja.

Okazało się, że doszło do pożaru mercedesa, który wjechał do rowu. Według relacji świadków, kierowca wraz z pasażerem porzucili płonące auto i zaczęli uciekać pieszo w stronę Kłodawy. Strażacy chociaż szybko przystąpili do akcji gaśniczej, to auto doszczętnie spłonęło.

- Kiedy służby dotarły na miejsce, w płonącym aucie nikogo nie było. Będziemy ustalać, co tam dokładnie się wydarzyło i kto kierował autem. W niedalekiej odległości od samochodu policjanci zauważyli dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze ustalają czy mężczyźni mają związek z porzuconym samochodem, który spalił się – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Źródło: Barlinek24.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości