W poniedziałek 31 lipca około godz. 13.40 doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul. 30 Stycznia i Chrobrego. Doszło tam do zderzenia skody i tramwaju linii nr 2 jadącego w kierunku Wieprzyc.
Z relacji świadków wynika, że mężczyzna kierujący skodą zignorował znak "stop" i wjechał na torowisko, gdzie zderzył się z tramwajem. Skoda „przetarła” pół boku Helmuta”, w wyniku czego z osobówki odpadł przedni zderzak. Natomiast bok tramwaju został uszkodzony.
W całym zdarzeniu na szczęście nikomu nic się nie stało. Ruch tramwajów na odcinku Piaski – Wieprzyce został chwilowo wstrzymany.
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |