• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 6
Wiadomości

Gorzów będzie gościł najpiękniejsze psy rasowe. Psia arystokracja opanuje stadion żużlowy

12 lipca 2023, 09:54, Marcin Kluwak
fot. archiwum
W najbliższy weekend stadion żużlowy im. Edwarda Jancarza w Gorzowie opanuje ponad 1500 psich piękności. Wszystko w ramach Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Gorzowie. Start imprezy w sobotę 15 lipca o godz. 10.

W sobotę 15 lipca i niedzielę 16 lipca na stadionie żużlowym im. Edwarda Jancarza w Gorzowie odbędzie się International Dog Show, czyli Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych zgodnie z regulaminami FCI.

Podczas wystawy będziemy mogli zobaczyć czworonogi z ponad 200 ras, które zaprezentują się w sobotę na 13 ringach, a w niedzielę na 14 ringach. Będą to m.in. takie rasy jak chart afgański, chongqing dog, pudel wielobarwny toy, nagi pies meksykański miniaturowy, welsh corgi cardigan, płochacz niemiecki, alaskan malamute, chow chow czy też shiba.

Na wystawie przyznawane będą wnioski CACIB oraz CWC na tytuł Championa Polski. Psy z klasy młodzieży powalczą o tytuł - zwycięzca młodzieży, natomiast weterany o tytuł zwycięzca weteran.

Międzynarodowa wystawa psów zaplanowana jest w sobotę i niedzielę w godz. 10-17. W godz. 10-14 będzie odbywała się prezentacja poszczególnych ras na ringach. Natomiast o godz. 15 rozpoczyną się konkurencje finałowe.

Jeżeli ktoś będzie chciał podziwiać psie piękności na stadionie, może śmiało to zrobić. Wstęp na imprezę wolny.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości